Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Dni Użytkownika norweskiej sieci Nødnett

Dni Użytkownika norweskiej sieci Nødnett

Dyrekcja ds. Łączności Kryzysowej (DNK) w Ministerstwie Sprawiedliwości Norwegii zamieściła zaproszenie na Dni Użytkownika sieci Nødnett, 2 i 3 kwietnia br. Jednym z głównych celów tego spotkania, jest wymiana doświadczeń, pomysłów i informacji związanych z łącznością kryzysową w Norwegii.

Program wydarzenia:

Pierwszy dzień (2 kwietnia): Doświadczenia użytkowników. Jaka jest obecnie Nødnett? Czy użytkownicy w pełni wykorzystują jej potencjał? Jak wygląda technologia Nødnett w porównaniu do podobnych sieci w innych krajach?

Ponadto odbędzie się prezentacja transmisji danych (TEDS) poprzez Nødnett, oraz prezentacja produktów dostawców sprzętu radiowego.

Drugi dzień (3 kwietnia): Główne kwestie dotyczące Nødnett. Obecne i przyszłe potrzeby, solidność systemów telekomunikacyjnych. Jakie są doświadczenia innych krajów z ich odpowiednikami Nødnett? Jakie są kolene etapy rozwoju technologicznego?

Dni Użytkownika sieci Nødnett odbędą się w hotelu Radisson Blu w Nydalen, dzielnicy Oslo. Rejestracja jest otwarta, lecz ograniczona liczbą miejsc. Koszt uczestnictwa wynosi 500 koron norweskich za osobę. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej DNK: dinkom.no.

Nødnett to norweska ogólnokrajowa sieć TETRA wykorzystywana przez tamtejsze służby bezpieczeństwa publicznego. Jej właścicielem jest DNK, natomiast głównym dostawcą i integratorem — firma Motorola Solutions, która w lutym 2012 roku przejęła odpowiedzialność za Nødnett od Nokia Siemens Networks, twórcy i pierwotnego operatora sieci.

Źródło: www.tetra-applications.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń