Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Dni Użytkownika norweskiej sieci Nødnett

Dni Użytkownika norweskiej sieci Nødnett

Dyrekcja ds. Łączności Kryzysowej (DNK) w Ministerstwie Sprawiedliwości Norwegii zamieściła zaproszenie na Dni Użytkownika sieci Nødnett, 2 i 3 kwietnia br. Jednym z głównych celów tego spotkania, jest wymiana doświadczeń, pomysłów i informacji związanych z łącznością kryzysową w Norwegii.

Program wydarzenia:

Pierwszy dzień (2 kwietnia): Doświadczenia użytkowników. Jaka jest obecnie Nødnett? Czy użytkownicy w pełni wykorzystują jej potencjał? Jak wygląda technologia Nødnett w porównaniu do podobnych sieci w innych krajach?

Ponadto odbędzie się prezentacja transmisji danych (TEDS) poprzez Nødnett, oraz prezentacja produktów dostawców sprzętu radiowego.

Drugi dzień (3 kwietnia): Główne kwestie dotyczące Nødnett. Obecne i przyszłe potrzeby, solidność systemów telekomunikacyjnych. Jakie są doświadczenia innych krajów z ich odpowiednikami Nødnett? Jakie są kolene etapy rozwoju technologicznego?

Dni Użytkownika sieci Nødnett odbędą się w hotelu Radisson Blu w Nydalen, dzielnicy Oslo. Rejestracja jest otwarta, lecz ograniczona liczbą miejsc. Koszt uczestnictwa wynosi 500 koron norweskich za osobę. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej DNK: dinkom.no.

Nødnett to norweska ogólnokrajowa sieć TETRA wykorzystywana przez tamtejsze służby bezpieczeństwa publicznego. Jej właścicielem jest DNK, natomiast głównym dostawcą i integratorem — firma Motorola Solutions, która w lutym 2012 roku przejęła odpowiedzialność za Nødnett od Nokia Siemens Networks, twórcy i pierwotnego operatora sieci.

Źródło: www.tetra-applications.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń