Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze CASSIDIAN wspiera pracowników terenowych swoim nowym modelem radiotelefonu TETRA THR9+

CASSIDIAN wspiera pracowników terenowych swoim nowym modelem radiotelefonu TETRA THR9+

Podczas konferencji TETRA World Congress (TWC), która miała miejsce w Budapeszcie, firma Cassidian zaprezentowała swój najnowszy radiotelefon zgodny ze standardem TETRA, model THR9+, opracowany z myślą o wszystkich potrzebach pracowników terenowych. Zamiast pełnej, skomplikowanej klawiatury, radiotelefon posiada czytelne i powiększone klawisze, które da się łatwo obsługiwać nawet w rękawicach ochronnych.

Cassidian-THR9+-new-TETRA-Radio-TWC-2011

Radiotelefon THR9+ w szczególności skierowany jest dla służb pożarniczych, które często pracują w bardzo trudnych warunkach i przeważnie nie korzystają z funkcji bezpośredniego wybierania numerów czy też wysyłania wiadomości tekstowych. Czteropozycyjne klawisze nawigacyjne umożliwiają bezpośredni dostęp do menu radiotelefonu i do listy kontaktów. Kiedy zajdzie taka potrzeba, możliwe jest wprowadzanie liczb i liter przy pomocy przycisków nawigacyjnych, a cała operacja ułatwiona jest obecnością dużego wyświetlacza. Radiotelefon posiada też dwa dowolnie programowalne przyciski, którym można przypisać najczęściej używane funkcje. THR9+ posiada ponadto typowe i znajome menu dla sprzętu TETRA firmy Cassidian oraz funkcję zapowiedzi głosowych. Wszystko to sprawia, że z radiotelefonu można korzystać nawet bez konieczności patrzenia na niego. Dzięki temu pracownik może pozostać w pełni skoncentrowany na wykonywanym zadaniu.

Duży wyświetlacz wskazuje wszystkie niezbędne informacje, nawet w trybie uśpienia z włączonym wygaszaczem. Aktywny tryb, nazwa grupy rozmownej, ostatni wysłany status, wybrany profil, zegar, poziom baterii i sygnału – to wszystko jest w przejrzysty sposób pokazane na ekranie. THR9+ posiada też specjalny, nocny tryb pracy z odpowiednio dobranymi kolorami. Dzięki niemu poprawia się czytelność wyświetlacza i bezpieczeństwo użytkownika pracującego w nieoświetlonych miejscach.

THR9+ posiada certyfikat IP65 (oznacza on odporność na silny strumień wodny) i pełną ochronę przed pyłem. Dzięki temu radiotelefon dobrze nadaje się do pracy w ekstremalnych warunkach. Funkcja Lifeguard, czyli zaawansowana wersja popularnej funkcji Man-Down, gwarantuje bezpieczeństwo użytkownikowi, który znalazł się w krytycznej sytuacji.

THR9+ jest w pełni kompatybilny z radiotelefonem THR9i, a co za tym idzie wszystkie akcesoria jednego urządzenia pasują do drugiego.

Zobacz także: http://www.cassidian.com/twc

Czytaj też:

CASSIDIAN przedstawia najmniejszą i najinteligentniejszą stację bazową TETRA TB3p

Fotorelacja z wystawy TETRA World Congress 2011 w Budapeszcie

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń