Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Cassidian i APSI rozszerzają swoją współpracę o modemy TEDS

Cassidian i APSI rozszerzają swoją współpracę o modemy TEDS

Cassidian wraz z północnokoreańskim dostawcą wyposażenia Asia Pacific Satellite inc. (APSI) rozpoczął testy interoperacyjności (IOP) pomiędzy swoimi sieciami TETRA a modemami TEDS ATP7000 od APSI.

Współpraca ma na celu rozwinięcie linii modemów obsługujących standard TETRA i TEDS, spełniających potrzeby transmisji danych o znaczeniu krytycznym w szeregu branż. Dlatego też obydwie firmy rozszerzają obecne partnerstwo w rozwijaniu terminali TETRA i wprowadzaniu do nich obsługi TEDS oraz produktów do transmisji danych, przeznaczonych do użytku stacjonarnego m.in. w inteligentnych sieciach elektroenergetycznych, systemach nadzoru, sterowania i zbierania danych (SCADA) oraz w sieciach czujnikowych.

„Rozszerzona kooperacja pomiędzy firmą Cassidian a APSI podkreśla nasze zaangażowanie w tworzenie efektywnego i zróżnicowanego ekosystemu TEDS,” stwierdził Jean-Marc Nasr, szef bezpiecznych rozwiązań łączności w firmie Cassidian.

„Nasza współpraca będzie podtrzymywać wzrost i rozwój rynku TEDS zarówno w Korei, jak i na światową skalę. Jesteśmy dumni z kontynuacji naszego długoterminowego partnerstwa z firmą Cassidian i przekonani, że zestaw nowych produktów jeszcze bardziej podniesie rolę technologii TETRA na rynkach przemysłu i usług,” powiedział Ryoo Jang-soo, dyrektor generalny APSI.

 

 

Źródło: www.wireless-mag.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń