Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze C4i zintegruje łączność kopalń gazu w australijskim Queensland

C4i zintegruje łączność kopalń gazu w australijskim Queensland

Firma C4i uzyskała kontrakt na dostarczenie swojego systemu łączności krytycznej SwitchplusIP dla obiektów spółki APLNG (Australian Pacific; Liquefied Natural Gas) w Queensland. Oparty o VoIP system ma połączyć operatorów z centrum kontroli w Brisbane z pracownikami kopalń gazu z pokładów węgla w Bowen i Surat Basins oraz strategicznymi punktami wzdłuż 522-kilometrowego gazociągu.

System SwitchplusIP firmy C4i zapewnia interoperacyjną łączność pomiędzy użytkownikami różnych, analogowych i cyfrowych, urządzeń do łączności radiowej: systemu TETRA dostarczonego przez DAMM, konwencjonalnych radiotelefonów analogowych, telefonów komórkowych, interkomów i innych telefonów. Poza tym, Switchplus IP przekazuje identyfikator (ID) i informacje o położeniu ręcznych radiotelefonów TETRA na konsole operatorów, dzięki czemu uzyskują oni wgląd w rozmieszczenie pracowników w terenie.

„Firma C4i jest zadowolona z bycia jedną z pierwszych, które dokonały integracji z rozwiązaniem Tetraflex firmy DAMM na tym poziomie,” powiedział Peter Harrison, dyrektor zarządzający w C4i. „Nasz ciągle trwający program rozwoju produktów umożliwia nam rozglądanie się za nowymi rynkami, na których możemy wdrażać nasze sprawdzone, rozproszone rozwiązania łączności krytycznej. Takie podejście pozwala C4i dostarczać swoje rozwiązania na szeregu rynków pionowych, które mogą skorzystać z możliwości, jakie początkowo stworzyliśmy dla innych rynków,” dodał Harrison.

Źródło: www.c4i.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń