Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze ATEM wykona przeglądy 75 masztów w Tauron na potrzeby projektu TETRA

ATEM wykona przeglądy 75 masztów w Tauron na potrzeby projektu TETRA

Firma ATEM wygrała przetarg na wykonanie przeglądów, konserwacji i oszacowania kosztów remontu masztów antenowych Touran-Dystrybucja S.A., które zostaną wykorzystane w projekcie TETRA. Umowa zostanie zawarta na okres 36 miesięcy lub do wyczerpania kwoty przeznaczonej na jej realizację. Budżet zamówienia nie jest znany.

Szczegółowy zakres przetargu obejmuje inwentaryzację, ocenę aktualnego stanu technicznego konstrukcji masztu. ATEM będzie odpowiedzialny za pełną inwentaryzację obejmującą konstrukcję masztu, fundamenty,  infrastrukturę podantenową oraz zainstalowane na maszcie anteny.

Ocena stanu technicznego skupi się na pomiarach geodezyjnych geometrii masztu (odchylenie osi masztu od pionu), przeprowadzeniu analizy wytrzymałości masztu, jakości połączeń śrubowych, ocenę stanu technicznego pomostów, barier, elementów konstrukcyjnych, powłok malarskich i zabezpieczeń antykorozyjnych. Specjaliści ATEM wykonają również szereg pomiarów, w tym rezystancji uziemienia czy nośności fundamentów. Wśród niewielkich prac konserwacyjnych ATEM będzie zobowiązany do uzupełnienia i dokręcenie śrub, wykonanie zabezpieczenia przeciwwilgociowego fundamentów masztów.

Przygotowany protokół z oceny będzie zawierał szczegółową dokumentację fotograficzną, wnioski i zalecenia oraz szacunkowe koszty związane z konieczności wykonania remontu masztu oraz wzmocnienia samej konstrukcji.

Źródło: swoz.tauron-pe.pl Fot.: ATEM-Polska

O firmie ATEM – Polska Sp. z o.o. (www.atem.com.pl)

ATEM-logoNa polskim rynku ATEM działa od 1995 roku. Oferta firmy zawiera szeroki zakres usług, obejmujących pełny cykl życia systemów telekomunikacyjnych, multimedialnych, radiowo-telewizyjnych począwszy od konsultacji w zakresie koncepcji i metod budowy, użytkowania systemu, poprzez jego utrzymanie, łącznie z migracją w kierunku nowych technologii. Obecnie ATEM-Polska jest przedsiębiorstwem wchodzącym w skład holdingu VINCI, którego akcje notowane są na paryskiej giełdzie papierów wartościowych. VINCI prowadzi działalność koncesyjną i budowlaną. Zatrudnia blisko 192 000 pracowników w ok. 100 krajach. Profil działalności VINCI obejmuje projektowanie, budowę i finansowanie obiektów: infrastruktury transportowej, budynków publicznych i prywatnych, architektury miejskiej, jak również sieci wodociągowych, energetycznych i telekomunikacyjnych. Jest to blisko 250 000 projektów realizowanych w ciągu roku. W Polsce do grupy należy 15 spółek, zatrudniających ponad 4200 osób w 40 lokalizacjach w całym kraju.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń