Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Airbus zachęca do tworzenia aplikacji na Tactilon Dabat

Airbus zachęca do tworzenia aplikacji na Tactilon Dabat

Firma Airbus Defence and Space wystartowała ze SmarTWISP, swoim ogólnoświatowym programem dla twórców aplikacji. Dzięki niemu przedsiębiorstwo ma zamiar stworzyć nowy ekosystem aplikacji zaspokajający codzienne potrzeby użytkowników radiokomunikacji profesjonalnej. SmarTWISP koncentruje się wokół najnowszego radiotelefonu firmy Airbus, Tactilon Dabat. Jest to pełnowartościowy terminal TETRA zintegrowany ze smartfonem stanowiącym platformę dla aplikacji.

Program obejmuje również inne rozwiązania radiokomunikacyjne od Airbus Defence and Space: portfolio Tactilon Suite, a w szczególności aplikację do multimedialnej komunikacji grupowej Tactilon Agnet. Ta ostatnia posiada możliwość tworzenia powiązań z wieloma innymi aplikacjami w celu wymiany informacji w ramach grup rozmównych.

Twórcy aplikacji mogą łatwo dołączyć do nowego programu. Gdy firmy wytwarzające aplikacje uzyskają status akredytowanego członka, osiągną bezpośrednią korzyść w postaci kanałów dystrybucyjnych, pomocy logistycznej, wsparcia marketingowego i dostępu do nowych klientów.

„Wykorzystując pomysły twórców aplikacji możemy lepiej zaspokajać potrzeby naszych klientów. Nowy program zapewni również najlepsze aplikacje dla użytkowników Tactilon Suite”, powiedział Olivier Koczan, szef działu Secure Land Communications w Airbus Defence and Space. Dla przykładu, strażacy, policjanci, ratownicy i pracownicy przemysłowi będą w stanie usprawnić geolokalizację, rozpoznawanie obiektów lub funkcje związane z mapami w wykorzystywanych przez siebie narzędziach.Koczan

W ostatnim czasie firma Airbus Defence and Space nawiązała partnerstwo z przedsiębiorstwem Facewatch, które opracowało teraz aplikację na urządzenie Tactilon Dabat. Pozwala ona policjantom i ochroniarzom współdzielić zdjęcia i nagrania wideo w czasie rzeczywistym, ułatwiając łapanie przestępców.

Więcej informacji na temat programu SmarTWISP oraz ekosystemu aplikacji jest dostępnych na stronach www.dabat.com oraz www.securelandcommunications.com/smartwisp.

Źródło: www.securelandcommunications.com

O Airbus Defence and Space
Airbus LogoAirbus Defence and Space to dział Grupy Airbus utworzony przez połączenie firm Cassidian, Astrium i Airbus Military. Jest największym w Europie przedsiębiorstwem zajmującym się obroną i przemysłem kosmicznym, drugim największym na świecie w przemyśle kosmicznym i znajduje się w czołowej dziesiątce firm w światowym przemyśle obronnym. Zatrudnia około 40 tysięcy pracowników, którzy wypracowują roczne przychody w wysokości około 14 mld euro.


O Secure Land Communications
Firma Secure Land Communication (SLC) działająca w ramach Airbus Defence and Space odpowiedzialna jest za wprowadzanie oraz serwis urządzeń łączności profesjonalnej oraz sieci PMR/LMR bazujących na rozwiązaniach TETRA, TETRAPOL oraz technologii P25. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań i urządzeń dla profesjonalnej radiokomunikacji, dla klientów na całym świecie. Portfolio firmy obejmuje również centra powiadamiania ratunkowego. Secure Land Communication jako lider w rozwiązaniach PMR, posiada ponad 280 sieci radiowych w 74 krajach oraz jest największą firmą w Stanach Zjednoczonych odpowiedzialną za centra powiadamiania ratunkowego 911 (60% rynku), które wykorzystują rozwiązanie VESTA®911 dla obsługi połączeń. Firma SLC zatrudnia około 1700 pracowników w 20 krajach świata.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń