Firma Sepura z satysfakcją ogłosiła, że dołączył do niej Guy-Franck Nakach jako starszy wiceprezes działu sprzedaży i marketingu. Poprzednio Nakach pracował dla firmy Psion, gdzie piastował podobne stanowisko.
Nowy wiceprezes Sepury w trakcie swojej kariery zdobył bogate doświadczenie na stanowiskach kierowniczych światowych przedsiębiorstw z USA i Europy: Psion, Teklogix, Mors-Techniphone, Computer Associates i CN Industries. Poza znacznym doświadczeniem, które posiada, odegrał on także istotną rolę w przekształcaniu ogólnoświatowej strategii zdobywania rynku w firmie Psion, z bezpośredniej w zorientowaną na kanały dystrybucji. Umiejętności te pozwolą mu przyczynić się do zmian w firmie Sepura i ulepszyć strategię współpracy z międzynarodowymi partnerami dystrybucyjnymi.
Guy-Franck Nakach skomentował: „Jest to fantastyczny czas na dołączenie do firmy Sepura. Przez przyłączenie 3T Communications i wprowadzenie kilku kluczowych produktów, takich jak STP8x i STP9000, opracowujemy kompletną strategię i katalog produktów, aby zrealizować nasze ambicje stania się ogólnoświatową siłą w łączności krytycznej.”
„Guy-Franck Nakach przynosi ze sobą ogromny zasób wiedzy, która będzie bezcenna dla naszego przyszłego rozwoju,” powiedział Gordon Watling, dyrektor generalny firmy Sepura. „Jesteśmy podekscytowani przyjęciem go do naszego zespołu.”
Źródło: sepura.com




