Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 8000 radiotelefonów Motorola dla luksemburskich służb

8000 radiotelefonów Motorola dla luksemburskich służb

Firma Motorola Solutions wyposaży luksemburskie służby bezpieczeństwa publicznego w najnowocześniejsze terminale TETRA. Z 8000 radiotelefonów ręcznych i przewoźnych będą korzystać funkcjonariusze policji, służby celnej, obrony cywilnej, członkowie służb ratunkowych i pracownicy utrzymania dróg.

Zamówienie poprzedził ogólnoeuropejski przetarg, w którym wybrano ofertę konsorcjum złożonego z firm ConnectCom i POST Luxembourg — długoletnich dystrybutorów Motorola Solutions. Dostarczą oni radiotelefony ręczne MTP850 S ze zintegrowanym odbiornikiem GPS i alarmem „man-down”, przewoźne MTM5400 oferujące funkcję bramy/ripitera i zapewniające ponadprzeciętny zasięg łączności oraz specjalne terminale do zastosowań kamuflowanych — TCR1000, charakteryzujące się niewielkimi wymiarami i masą.

„Jesteśmy bardzo dumni, że zostaliśmy wybrani przez władze Luksemburga poprzez wybranie oferty ConnectCom i POST Luxembourg. Dzięki naszym wiodącym rozwiązaniom TETRA zapewnimy niezawodną i bezpieczną łączność o znaczeniu krytycznym dla służb bezpieczeństwa publicznego w Luksemburgu. Nasze jedyne w swoim rodzaju terminale TETRA, kompleksowe usługi i wsparcie okazały się najlepsze w europejskim przetargu. Osiągnęliśmy ten sukces wspólnie z naszym partnerem od 50 lat, firmą ConnectCom, wykorzystując nasze potwierdzone doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa publicznego”, powiedział Christoph Thomas, prezes Motorola Solutions Germany GmbH.

„Doceniamy fakt, że wspólnie z firmą Motorola Solutions zostaliśmy wybrani do tego istotnego wdrożenia technologii TETRA w Luksemburgu. Zapewnimy służbom bezpieczeństwa publicznego bezpieczne i niezawodne rozwiązania, usługi oraz wsparcie łączności o znaczeniu krytycznym, które pozwolą ich użytkownikom skupić się na swoich zadaniach”, skomentował Claude Deitz, dyrektor zarządzający ConnectCom.

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń