Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 8000 radiotelefonów Motorola dla luksemburskich służb

8000 radiotelefonów Motorola dla luksemburskich służb

Firma Motorola Solutions wyposaży luksemburskie służby bezpieczeństwa publicznego w najnowocześniejsze terminale TETRA. Z 8000 radiotelefonów ręcznych i przewoźnych będą korzystać funkcjonariusze policji, służby celnej, obrony cywilnej, członkowie służb ratunkowych i pracownicy utrzymania dróg.

Zamówienie poprzedził ogólnoeuropejski przetarg, w którym wybrano ofertę konsorcjum złożonego z firm ConnectCom i POST Luxembourg — długoletnich dystrybutorów Motorola Solutions. Dostarczą oni radiotelefony ręczne MTP850 S ze zintegrowanym odbiornikiem GPS i alarmem „man-down”, przewoźne MTM5400 oferujące funkcję bramy/ripitera i zapewniające ponadprzeciętny zasięg łączności oraz specjalne terminale do zastosowań kamuflowanych — TCR1000, charakteryzujące się niewielkimi wymiarami i masą.

„Jesteśmy bardzo dumni, że zostaliśmy wybrani przez władze Luksemburga poprzez wybranie oferty ConnectCom i POST Luxembourg. Dzięki naszym wiodącym rozwiązaniom TETRA zapewnimy niezawodną i bezpieczną łączność o znaczeniu krytycznym dla służb bezpieczeństwa publicznego w Luksemburgu. Nasze jedyne w swoim rodzaju terminale TETRA, kompleksowe usługi i wsparcie okazały się najlepsze w europejskim przetargu. Osiągnęliśmy ten sukces wspólnie z naszym partnerem od 50 lat, firmą ConnectCom, wykorzystując nasze potwierdzone doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa publicznego”, powiedział Christoph Thomas, prezes Motorola Solutions Germany GmbH.

„Doceniamy fakt, że wspólnie z firmą Motorola Solutions zostaliśmy wybrani do tego istotnego wdrożenia technologii TETRA w Luksemburgu. Zapewnimy służbom bezpieczeństwa publicznego bezpieczne i niezawodne rozwiązania, usługi oraz wsparcie łączności o znaczeniu krytycznym, które pozwolą ich użytkownikom skupić się na swoich zadaniach”, skomentował Claude Deitz, dyrektor zarządzający ConnectCom.

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń