Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze 8000 radiotelefonów Motorola dla luksemburskich służb

8000 radiotelefonów Motorola dla luksemburskich służb

Firma Motorola Solutions wyposaży luksemburskie służby bezpieczeństwa publicznego w najnowocześniejsze terminale TETRA. Z 8000 radiotelefonów ręcznych i przewoźnych będą korzystać funkcjonariusze policji, służby celnej, obrony cywilnej, członkowie służb ratunkowych i pracownicy utrzymania dróg.

Zamówienie poprzedził ogólnoeuropejski przetarg, w którym wybrano ofertę konsorcjum złożonego z firm ConnectCom i POST Luxembourg — długoletnich dystrybutorów Motorola Solutions. Dostarczą oni radiotelefony ręczne MTP850 S ze zintegrowanym odbiornikiem GPS i alarmem „man-down”, przewoźne MTM5400 oferujące funkcję bramy/ripitera i zapewniające ponadprzeciętny zasięg łączności oraz specjalne terminale do zastosowań kamuflowanych — TCR1000, charakteryzujące się niewielkimi wymiarami i masą.

„Jesteśmy bardzo dumni, że zostaliśmy wybrani przez władze Luksemburga poprzez wybranie oferty ConnectCom i POST Luxembourg. Dzięki naszym wiodącym rozwiązaniom TETRA zapewnimy niezawodną i bezpieczną łączność o znaczeniu krytycznym dla służb bezpieczeństwa publicznego w Luksemburgu. Nasze jedyne w swoim rodzaju terminale TETRA, kompleksowe usługi i wsparcie okazały się najlepsze w europejskim przetargu. Osiągnęliśmy ten sukces wspólnie z naszym partnerem od 50 lat, firmą ConnectCom, wykorzystując nasze potwierdzone doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa publicznego”, powiedział Christoph Thomas, prezes Motorola Solutions Germany GmbH.

„Doceniamy fakt, że wspólnie z firmą Motorola Solutions zostaliśmy wybrani do tego istotnego wdrożenia technologii TETRA w Luksemburgu. Zapewnimy służbom bezpieczeństwa publicznego bezpieczne i niezawodne rozwiązania, usługi oraz wsparcie łączności o znaczeniu krytycznym, które pozwolą ich użytkownikom skupić się na swoich zadaniach”, skomentował Claude Deitz, dyrektor zarządzający ConnectCom.

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń