Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze W Mongolii powstała pierwsza sieć w standardzie TETRA

W Mongolii powstała pierwsza sieć w standardzie TETRA

W Mongolii została uruchomiona pierwszą sieć bezpieczeństwa publicznego w standardzie TETRA. Tym samym Mongolia stała się 115 krajem na świecie, który zdecydował się na wdrożenie systemu TETRA !

Dostawcą systemu jest firma Teltronic, która zbudowała system wraz ze swoim lokalnymi partnerami w tym kraju, tj.:  LG CNS, MCS Electronics oraz przy współudziale drugiego co do wielkości operatora telefonii komórkowej. Teltronic dostarczył kompletną infrastrukturę wraz z terminalami przewoźnymi i ręcznymi. Budowa sieci była możliwa dzięki finansowemu wsparciu z Banku Światowego.

 

TELTRONIC,  firma hiszpańska z siedzibą w Saragossie, wchodzi w skład Korporacji IBV, holdingu zatrudniającego 9.000 pracowników o rocznych obrotach rzędu 1 biliona USD, w której Bank BBVA oraz Koncern Energetyczny Iberdrola maja po 50% udziałów.

Od roku 1974, Teltronic skupia swoją działalność na projektowaniu i produkcji urządzeń oraz systemów radiokomunikacyjnych na potrzeby firm z sektorów transportu, bezpieczeństwa publicznego, usług komunalnych, operatorów telekomunikacyjnych oraz innych prywatnych klientów. Portfel produktów firmy zawiera kompletną gamę infrastruktury, terminali, centrów dyspozytorskich oraz systemów AVL z wykorzystaniem różnorodnych technologii PMR (konwencjonalnej, MPT-1327, TETRA), ze znaczącymi kontraktami zrealizowanymi w ponad 40 krajach świata.

źródło: radioresourcemag.com

Ciekawostka:

Mongolia jest najmniej zaludnionych krajem świata. Na obszarze o wielkości Europy Zachodniej (ponad 1,5 mln km²) żyje niecałe 3 miliony ludzi.  Przy czym 38% ludności zamieszkuje stolicę kraju, Ułan Bator.

Mongolia_01

mongolia_005_d

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń