Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA z brytyjskimi ratownikami w Japonii

TETRA z brytyjskimi ratownikami w Japonii

Sepura dostarczyła 50 radiotelefonów TETRA wraz z osprzętem pomocniczym dla brytyjskich ratowników z zespołu International Search and Rescue Team (UK-ISAR) w celu wsparcia i  koordynacji działań poszukiwawczo-ratunkowych w Japonii po trzęsieniu Ziemi i tsunami. Radia będą używany w trybie bezpośrednim DMO, bez infrastruktury TETRA i nie wymagają żadnych specjalnych szkoleń aby je obsłużyć.

Zespół UK-ISAR zabrał ze sobą w sumie prawie 8 ton specjalistycznego sprzętu ratowniczego, w tym również ciężkie podnośniki oraz narzyce do cięcia metalu, by ratować ludzi uwięzionych pod gruzami zniszczonych budynków. Zespół specjalnie przeszkolonych psów będzie miał za zadanie wykrywanie zapachu żywych ofiar kataklizmu. Brytyjski zespół ratunkowy dołączy do pozostałych grupy z całego świata.

Jons Thostrup, wiceprezes Sprzedaży i Marketingu Sepury powiedział: „Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o trzęsieniu Ziemi w Japonii i chcieliśmy pomóc w sposób, który potrafimy najlepiej. Mamy świadomość, że w czasach katastrof narodowych infrastruktura komunikacyjna ma kluczowe znaczenie w momencie niesienia pomocy ich ofiarom.  Mam zaszczyt wspierać znany z wybitnych zasług i dokonań zespół ratowników z UK-ISAR,”

 

Źródło:tetra-association.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.
Pytania? Zadzwoń