Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA w hiszpańskich taksówkach

TETRA w hiszpańskich taksówkach

Hiszpańska firma BERNABE Comunicaciones wraz z Teltronic wdrożyła system TETRA w hiszpańskim mieście Burgos dla przedsiębiorstwa taksówkowego. Jest to jedna z pierwszych tego typu instalacji na świecie.

Abutaxi-Burgos-small.jpg

BERNABE Comunicaciones współpracuje z firmą Teltronic już od roku 1983. W roku 1991, Abutaxi – związek firm taksówkowych w mieście Burgos, wybrał Barnabe Comm do instalacji analogowego systemu PMR, wyprodukowanego przez Teltronic. Następnie w 2007 roku te samo stowarzyszenie zleciło Barnabae unowocześnienie systemu analogowego do cyfrowej łączności. Wybór padł na standard TETRA. Dzisiaj Abutaxi jest właścicielem i użytkownikiem nowoczesnego systemu TETRA, który na jednej częstotliwości nośnej jest w stanie obsłużyć ponad 300 pojazdów, dostarczając im jednocześnie usługi transmisji głosu i danych, połączenia telefoniczne oraz pozycjonowanie za pomocą  GPS.

Na etapie realizacji projektu, w ścisłej konsultacji z klientem, firma Bernage zdecydowała, że zamiast wykorzystać standardowy interfejs użytkownika terminala przewoźnego MDT-400, dodany zostanie specjalny terminal pracujący na Windows CE z dotykowym wyświetlaczem LED 5,7″.

Dzięki temu wygodnemu rozwiązaniu, udało się zintegrować wiele różnych systemów: łączność radiową, taksometr, sprzętowy przycisk połączenia awaryjnego. Dodatkowo całość została zainstalowana w taki sposób, aby wszystkie elementy instalacji były niewidoczne dla użytkownika.

Prezes Bernabe Comunicaciones, Angel Bernab powiedział: „Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb naszych klientów, ponieważ to oni wiedzą najlepiej w jaki sposób swoją pracę wykonać tak aby optymalizować zasoby i maksymalizować korzyści. W naszym kraju możemy powiedzieć, że przyzwyczajamy się do dobrych rzeczy od razu. Taksówkarze bardzo szybko przyzwyczaili się do nowego rozwiązania TETRA wraz z wszystkimi wynikającymi z niego korzyściami. Wierzymy, że standard TETRA na dobre zadomowi się w branży taksówkowej. A z racji tego, że sektor ten generuje dobre dochody na całym świecie to TETRA może stanowić atrakcyjną propozycję.”

Źródło: http://www.teltronic.es/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń