Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA dla transportu publicznego - Studium przypadku

TETRA dla transportu publicznego – Studium przypadku

Poniżej prezentujemy chyba najlepiej udokumentowane w Polsce studium przypadku użycia systemu w standardzie TETRA na potrzeby transportu publicznego. Prezentacje przygotował Emil Żółtogórski na międzynarodową konferencję i wystawę pt: „Transport publiczny w Warszawie kluczem harmonijnego rozwoju stolicy Polski”.

„W referacie zaprezentowano system radiowej łączności dyspozytorskiej zbudowany zgodnie ze standardem TETRA (ETSI), którego właścicielem jest Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. we Wrocławiu. Szczególną uwagę zwrócono na budowę mechaniczną i funkcjonalną systemu oraz na problemy, jakie pojawiły się w trakcie jego wdrażania. Dodatkowo uwypuklono te cechy zastosowanego rozwiązania, które przyczyniły się do wzrostu wydajności realizowanych przez MPK Sp. z o.o. zadań komunikacyjnych.”

Szczególnie polecamy też opracowanie autorstwa Pana Zbigniewa Jóskiewicza pt: „TETRA – SYSTEM ŁĄCZNOŚCI RADIOWEJ DLA TRANSPORTU PUBLICZNEGO”, gdzie przedstawiono również podstawowe usługi realizowane przez system, które są szczególnie istotne dla efektywnego zarządzania transportem publicznym, w tym przedsiębiorstwami komunikacji miejskiej.  W artykule wskazano również kierunki rozwoju standardu TETRA, na podstawie rozwiązań i usług planowanych do wdrożenia w jego drugiej edycji.

Pobierz prezentację i referaty PDF: pdf-icon_small Prezentacja_TETRA_w_MPK_Wroclaw-Emil_Zoltogorski.pdf

pdf-icon_smallReferat_TETRA_w_MPK_Wroclaw-Emil_Zoltogorski.pdf

pdf-icon_smallTETRA – SYSTEM ŁĄCZNOŚCI RADIOWEJ DLA TRANSPORTU PUBLICZNEGO Zbigniew JÓSKIEWICZ

źródło: www.um.warszawa.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń