Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA dla belgijskich zakładów BASF

TETRA dla belgijskich zakładów BASF

Belgijski integrator systemów SAIT Zenitel wygrał przetarg na dostawę łączności radiowej TETRA dla zakładów BASF w Antwerpii. Są to drugie co do wielkości zakłady tego przedsiębiorstwa chemicznego na świecie — rozciągają się na powierzchni 6 km2 i zatrudniają ok. 3300 pracowników.

Firma BASF chciała zastąpić obecnie wykorzystywaną analogową sieć łączności cyfrowym systemem opartym o standard TETRA. W tym celu zostanie zainstalowanych 12 stacji bazowych MTS4 firmy Motorola. Zgodnie z planem, nowa sieć ma zostać uruchomiona przed końcem tego roku.

SAIT Zenitel zapewni infrastrukturę, szkolenia i wsparcie. Kontrakt podpisano na trzy lata, a jego wartość wynosi 1 mln euro. W przetargu brali udział również inni dystrybutorzy firmy Motorola: Flash Services i AEG.

Ostatnio SAIT Zenitel dostarczył sieci łączności również dla Komisji Europejskiej, zakładów BP Chembel w belgijskim mieście Geel i terminali ECT (European Container Terminals) w Rotterdamie.

W zeszłym roku obroty firmy osiągnęły sumę 33 mln euro, z czego 23 mln w Belgii. Alain Van den Broeck, dyrektor generalny SAIT Zenitel, w tym roku liczy na dwucyfrowy wzrost.

 

 

 

Źródło: datanews.knack.be Fot.: www.flickr.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń