Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA dla belgijskich zakładów BASF

TETRA dla belgijskich zakładów BASF

Belgijski integrator systemów SAIT Zenitel wygrał przetarg na dostawę łączności radiowej TETRA dla zakładów BASF w Antwerpii. Są to drugie co do wielkości zakłady tego przedsiębiorstwa chemicznego na świecie — rozciągają się na powierzchni 6 km2 i zatrudniają ok. 3300 pracowników.

Firma BASF chciała zastąpić obecnie wykorzystywaną analogową sieć łączności cyfrowym systemem opartym o standard TETRA. W tym celu zostanie zainstalowanych 12 stacji bazowych MTS4 firmy Motorola. Zgodnie z planem, nowa sieć ma zostać uruchomiona przed końcem tego roku.

SAIT Zenitel zapewni infrastrukturę, szkolenia i wsparcie. Kontrakt podpisano na trzy lata, a jego wartość wynosi 1 mln euro. W przetargu brali udział również inni dystrybutorzy firmy Motorola: Flash Services i AEG.

Ostatnio SAIT Zenitel dostarczył sieci łączności również dla Komisji Europejskiej, zakładów BP Chembel w belgijskim mieście Geel i terminali ECT (European Container Terminals) w Rotterdamie.

W zeszłym roku obroty firmy osiągnęły sumę 33 mln euro, z czego 23 mln w Belgii. Alain Van den Broeck, dyrektor generalny SAIT Zenitel, w tym roku liczy na dwucyfrowy wzrost.

 

 

 

Źródło: datanews.knack.be Fot.: www.flickr.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń