Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA dla belgijskich zakładów BASF

TETRA dla belgijskich zakładów BASF

Belgijski integrator systemów SAIT Zenitel wygrał przetarg na dostawę łączności radiowej TETRA dla zakładów BASF w Antwerpii. Są to drugie co do wielkości zakłady tego przedsiębiorstwa chemicznego na świecie — rozciągają się na powierzchni 6 km2 i zatrudniają ok. 3300 pracowników.

Firma BASF chciała zastąpić obecnie wykorzystywaną analogową sieć łączności cyfrowym systemem opartym o standard TETRA. W tym celu zostanie zainstalowanych 12 stacji bazowych MTS4 firmy Motorola. Zgodnie z planem, nowa sieć ma zostać uruchomiona przed końcem tego roku.

SAIT Zenitel zapewni infrastrukturę, szkolenia i wsparcie. Kontrakt podpisano na trzy lata, a jego wartość wynosi 1 mln euro. W przetargu brali udział również inni dystrybutorzy firmy Motorola: Flash Services i AEG.

Ostatnio SAIT Zenitel dostarczył sieci łączności również dla Komisji Europejskiej, zakładów BP Chembel w belgijskim mieście Geel i terminali ECT (European Container Terminals) w Rotterdamie.

W zeszłym roku obroty firmy osiągnęły sumę 33 mln euro, z czego 23 mln w Belgii. Alain Van den Broeck, dyrektor generalny SAIT Zenitel, w tym roku liczy na dwucyfrowy wzrost.

 

 

 

Źródło: datanews.knack.be Fot.: www.flickr.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń