Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Teltronic kontynuuje sukcesy w Peru

Teltronic kontynuuje sukcesy w Peru

Lima-electric-trains-Peru-small.jpgKonsorcjum Tren Eléctrico Lima, powołane przez brazylijską firmę Odebrecht (67% udziałów) i peruwiańską GrañaMontero (33%) wybrało niedawno firmę Teltronic jako dostawcę systemu łączności TETRA dla drugiej fazy budowy metra w stolicy Peru. Po ukończeniu rozbudowy pierwsza linia metra będzie się rozciągała od centrum Limy do wschodniej dzielnicy miasta będącej najgęściej zaludnionym obszarem w Peru.

Tren Eléctrico to wielkoskalowe przedsięwzięcie wspierane przez peruwiański rząd w celu poprawy przepływu ruchu w stolicy kraju, liczącej 10 milionów mieszkańców. W pierwszej fazie dokończono budowę pierwszej linii starego metra, łącząc południową dzielnicę Villa El Salvador z centrum Limy. Pierwsza linia metra liczy obecnie 22 km długości, wzdłuż 16 stacji. Druga faza budowy uzupełni ją o kolejne 10 stacji i 12 km torów.

TELTRONIC zdążył już wypracować sobie solidną pozycję w Peru, przez kilka lat sprzedając analogowy i cyfrowy sprzęt klientom z Limy i Trujillo. Firma weszła w nowy etap rozwoju swojej działalności, dostarczając system TETRA dla Tren Eléctrico. W pierwszej, już ukończonej, fazie wdrożenia wprowadzono do użytku 30 przewoźnych terminali MDT-400 i 50 radiotelefonów ręcznych HTT-500 dla pracowników utrzymania i ochrony. Dostarczono też 4 konsole dyspozytorskie dla centrum zarządzania i trzech kluczowych stacji. Sieć składa się z 5 w pełni nadmiarowych komórek. W drugiej fazie zostaną dodane kolejne 3 komórki oraz 20 terminali przewoźnych dla pociągów metra, 30 radiotelefonów ręcznych i 5 konsol. Jedną z głównych aplikacji specjalnych jest cyfrowy system rejestracji nagrań.

„Jesteśmy zadowoleni z możliwości wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu, przynoszącym tak dużo korzyści dla mieszkańców Limy. Zmodernizowany transport publiczny w Limie może liczyć na najbezpieczniejszą i najnowocześniejszą technologię łączności na świecie,” powiedział Felipe Sanjuan, wiceprezes TELTRONIC ds. sprzedaży międzynarodowej.

Źródło: http://www.teltronic.es

O firmie Teltronic.

Teltronic LogoTeltronic zajmuje się projektowaniem i produkcją profesjonalnych urządzeń radiokomunikacyjnych od ponad 35 lat.  Firma wytwarza szeroką gamę produktów w różnych technologiach: TETRA, P25, Konwencjonalne PMR, MPT-1327, oraz WiMAX, jednakże gros produkcji koncentruje się na technologii TETRA i P25. Rozwiązania radiotelekomunikacyjne TETRA firmy Teltronic zostały stworzone z myślą o wykorzystaniu w transporcie publicznym np. w metrze, tramwajach, autobusach oraz pociągach.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń