Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Teltronic kontynuuje sukcesy w Peru

Teltronic kontynuuje sukcesy w Peru

Lima-electric-trains-Peru-small.jpgKonsorcjum Tren Eléctrico Lima, powołane przez brazylijską firmę Odebrecht (67% udziałów) i peruwiańską GrañaMontero (33%) wybrało niedawno firmę Teltronic jako dostawcę systemu łączności TETRA dla drugiej fazy budowy metra w stolicy Peru. Po ukończeniu rozbudowy pierwsza linia metra będzie się rozciągała od centrum Limy do wschodniej dzielnicy miasta będącej najgęściej zaludnionym obszarem w Peru.

Tren Eléctrico to wielkoskalowe przedsięwzięcie wspierane przez peruwiański rząd w celu poprawy przepływu ruchu w stolicy kraju, liczącej 10 milionów mieszkańców. W pierwszej fazie dokończono budowę pierwszej linii starego metra, łącząc południową dzielnicę Villa El Salvador z centrum Limy. Pierwsza linia metra liczy obecnie 22 km długości, wzdłuż 16 stacji. Druga faza budowy uzupełni ją o kolejne 10 stacji i 12 km torów.

TELTRONIC zdążył już wypracować sobie solidną pozycję w Peru, przez kilka lat sprzedając analogowy i cyfrowy sprzęt klientom z Limy i Trujillo. Firma weszła w nowy etap rozwoju swojej działalności, dostarczając system TETRA dla Tren Eléctrico. W pierwszej, już ukończonej, fazie wdrożenia wprowadzono do użytku 30 przewoźnych terminali MDT-400 i 50 radiotelefonów ręcznych HTT-500 dla pracowników utrzymania i ochrony. Dostarczono też 4 konsole dyspozytorskie dla centrum zarządzania i trzech kluczowych stacji. Sieć składa się z 5 w pełni nadmiarowych komórek. W drugiej fazie zostaną dodane kolejne 3 komórki oraz 20 terminali przewoźnych dla pociągów metra, 30 radiotelefonów ręcznych i 5 konsol. Jedną z głównych aplikacji specjalnych jest cyfrowy system rejestracji nagrań.

„Jesteśmy zadowoleni z możliwości wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu, przynoszącym tak dużo korzyści dla mieszkańców Limy. Zmodernizowany transport publiczny w Limie może liczyć na najbezpieczniejszą i najnowocześniejszą technologię łączności na świecie,” powiedział Felipe Sanjuan, wiceprezes TELTRONIC ds. sprzedaży międzynarodowej.

Źródło: http://www.teltronic.es

O firmie Teltronic.

Teltronic LogoTeltronic zajmuje się projektowaniem i produkcją profesjonalnych urządzeń radiokomunikacyjnych od ponad 35 lat.  Firma wytwarza szeroką gamę produktów w różnych technologiach: TETRA, P25, Konwencjonalne PMR, MPT-1327, oraz WiMAX, jednakże gros produkcji koncentruje się na technologii TETRA i P25. Rozwiązania radiotelekomunikacyjne TETRA firmy Teltronic zostały stworzone z myślą o wykorzystaniu w transporcie publicznym np. w metrze, tramwajach, autobusach oraz pociągach.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń