Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Teltronic Day Polska w Warszawie zgromadził dużą liczbę uczestników

Teltronic Day Polska w Warszawie zgromadził dużą liczbę uczestników

Wielkim sukcesem okazała się konferencja pod nazwą Teltronic Day@Polska, która odbyła się w dniu 16 Maja 2012 roku w Warszawie. Organizatorem konferencji była firma Teltronic, jeden z wiodących producentów systemów Profesjonalnej Komunikacji Ruchomej, specjalizujący się m.in. w technologii TETRA i P25. W konferencji wzięło udział przedstawiciele z ponad 30 różnych firm i instytucji w Polsce. Przedstawiciele z firmy Teltronic oraz ich goście prezentowali technologię i rozwiązania Teltronic oraz opowiadali o swoich doświadczeniach w eksploatacji i korzystaniu z systemów i urządzeń firmy.

 

Konferencję otworzyła i przywitała uczestników Larysa Bernal, Vice Prezes firmy ds. Sprzedaży Międzynarodowej. Następnie Sonia Miguel Sauco (Teltronic Business Development) zaprezentowała Teltronic oraz rozwiązania TETRA firmy, ze szczególnym uwzględnieniem infrastruktury NEBULA, podkreślając jej największe zalety dla użytkowników profesjonalnych takie jak: elastyczność, wysoką skalowalność, wydajność oraz wysoki stopień bezpieczeństwa i dostępności, a także prostotę użycia.

1-Teltronic-Larysa-Bernal-Sales-Vice-President.jpg

Jose M. Martin, Teltronic Chief Sales & Marketing Officer zaprezentował najnowsze projekty realizowane przez Teltronic, miedzy wieloma innymi takie jak ogólnokrajowa sieć TETRA w Malezji (operator SAPURA) wraz z nowym produktem Teltronic: CISIS (gatwayem, który zapewnia 100 % integracji infrastruktury TETRA NEBULA z systemami TETRA innych dostawców z wykorzystaniem interfejsu radiowego). Projekt realizowany dla kanadyjskiej firmy BC Hydro z branży Utility, będący pierwszą na świecie realizacja sieci TETRA w Ameryce Północnej czy pionierski projekt w sektorze transportu kolejowego realizowany dla Kazachskich Kolei Narodowych, będący pierwszym na świecie wdrożeniem transmisji sygnalizacji kolejowej ETCS via TETRA.

2-Teltronic-Day-Warszawa-Hotel-Sheraton-audytorium.jpg

Jednym z prezentowanych projektów, z których Teltronic jest szczególnie dumny jest dostawa zaawansowanych, pokładowych terminali dualnych (VHF/TETRA) dla pociągów Inspiro produkowanych dla II Linii Metra Warszawskiego przez konsorcjum firm Siemens/Newag. Goście z Metra w mieście Meksyk podzielili się swoimi doświadczeniami w korzystaniu z technologii TETRA w wykonaniu Teltronic, w bardzo wymagającym I trudnym środowisku, jakim jest publiczny transport kolejowy.

3-Jose-Martin-Teltronic-Chief-Sales-Marketing.jpg

4-Teltronic-Day-Polska-16-05-2012-Warszawa.jpg

Firmie Teltronic było szczególnie miło gościć profesjonalistów z Polski na tej kluczowej dla firmy konferencji.

Źródło: materiały prasowe organizatora

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń