Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Teltronic Day Polska w Warszawie zgromadził dużą liczbę uczestników

Teltronic Day Polska w Warszawie zgromadził dużą liczbę uczestników

Wielkim sukcesem okazała się konferencja pod nazwą Teltronic Day@Polska, która odbyła się w dniu 16 Maja 2012 roku w Warszawie. Organizatorem konferencji była firma Teltronic, jeden z wiodących producentów systemów Profesjonalnej Komunikacji Ruchomej, specjalizujący się m.in. w technologii TETRA i P25. W konferencji wzięło udział przedstawiciele z ponad 30 różnych firm i instytucji w Polsce. Przedstawiciele z firmy Teltronic oraz ich goście prezentowali technologię i rozwiązania Teltronic oraz opowiadali o swoich doświadczeniach w eksploatacji i korzystaniu z systemów i urządzeń firmy.

 

Konferencję otworzyła i przywitała uczestników Larysa Bernal, Vice Prezes firmy ds. Sprzedaży Międzynarodowej. Następnie Sonia Miguel Sauco (Teltronic Business Development) zaprezentowała Teltronic oraz rozwiązania TETRA firmy, ze szczególnym uwzględnieniem infrastruktury NEBULA, podkreślając jej największe zalety dla użytkowników profesjonalnych takie jak: elastyczność, wysoką skalowalność, wydajność oraz wysoki stopień bezpieczeństwa i dostępności, a także prostotę użycia.

1-Teltronic-Larysa-Bernal-Sales-Vice-President.jpg

Jose M. Martin, Teltronic Chief Sales & Marketing Officer zaprezentował najnowsze projekty realizowane przez Teltronic, miedzy wieloma innymi takie jak ogólnokrajowa sieć TETRA w Malezji (operator SAPURA) wraz z nowym produktem Teltronic: CISIS (gatwayem, który zapewnia 100 % integracji infrastruktury TETRA NEBULA z systemami TETRA innych dostawców z wykorzystaniem interfejsu radiowego). Projekt realizowany dla kanadyjskiej firmy BC Hydro z branży Utility, będący pierwszą na świecie realizacja sieci TETRA w Ameryce Północnej czy pionierski projekt w sektorze transportu kolejowego realizowany dla Kazachskich Kolei Narodowych, będący pierwszym na świecie wdrożeniem transmisji sygnalizacji kolejowej ETCS via TETRA.

2-Teltronic-Day-Warszawa-Hotel-Sheraton-audytorium.jpg

Jednym z prezentowanych projektów, z których Teltronic jest szczególnie dumny jest dostawa zaawansowanych, pokładowych terminali dualnych (VHF/TETRA) dla pociągów Inspiro produkowanych dla II Linii Metra Warszawskiego przez konsorcjum firm Siemens/Newag. Goście z Metra w mieście Meksyk podzielili się swoimi doświadczeniami w korzystaniu z technologii TETRA w wykonaniu Teltronic, w bardzo wymagającym I trudnym środowisku, jakim jest publiczny transport kolejowy.

3-Jose-Martin-Teltronic-Chief-Sales-Marketing.jpg

4-Teltronic-Day-Polska-16-05-2012-Warszawa.jpg

Firmie Teltronic było szczególnie miło gościć profesjonalistów z Polski na tej kluczowej dla firmy konferencji.

Źródło: materiały prasowe organizatora

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń