Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Stołeczna Straż Pożarna kupi radiotelefony TETRA

Stołeczna Straż Pożarna kupi radiotelefony TETRA

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie ogłosiła zamówienie publiczne na zakup radiotelefonów TETRA. W sumie jest to 178 sztuk różnego typu radiotelefonów. Postępowanie zostanie przeprowadzone na podstawie ustawy z dnia 18 marca 2016 roku, o szczególnych rozwiązaniach związanych z organizacją wizyty Jego Świątobliwości Papieża Franciszka w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016. Zakupione radiotelefony będą pracowały w systemie TETRA Komendy Stołecznej Policji w Warszawie dlatego muszą wspierać maskowanie korespondencji zgodnie z aktualnie wykorzystywanym systemem Motorola Dimetra IP 3.8.

Wybrane, kluczowe wymagania dla radiotelefonów to:

– Zakres częstotliwości pracy w trybie trankingowym (TMO) i bezpośrednim (DMO) 380 –  430 MHz.

– Minimalna klasa mocy 3L (1,8W) – radiotelefony ręczne i > 5W dla biurkowych.

– Praca na dowolnej, z co najmniej 800 zaprogramowanych grup rozmównych TMO.

– Możliwość realizacji wywołań: alarmowych, grupowych, indywidualnych i telefonicznych (również w full-duplex).

– Możliwość pracy w trybie bezpośrednim DMO (Praca na dowolnym, z co najmniej 256 zaprogramowanych kanałów DMO).

– Interfejs użytkownika radiotelefonu w języku polskim.

– Programowo definiowana opcja włączenia/wyłączenia odbiornika GPS w wariantach: stale włączony, stale wyłączony, działanie GPS zależne od użytkownika.

– Ładowanie kluczy maskujących do radiotelefonu za pomocą posiadanego przez Komendę Stołeczną Policji urządzenia  KVL3000 lub przez sprzęt/oprogramowanie dostarczone przez Wykonawcę w ramach zamówienia.

– Maskowanie korespondencji zgodne z aktualnie stosowanym w warszawskim policyjnym systemie TETRA (Motorola Dimetra v. 3.8) – SCK TEA1, z możliwością programowej rozbudowy algorytmu szyfrowania do TEA2 oraz trybu przydziału klucza z SCK do DCK.

Termin składania ofert to 1 czerwca br, godzina 15:00. Termin realizacji zamówienia do dnia 4 lipca 2016 roku. Wymagana gwarancja to minimum 36 miesięcy na radiotelefony i 12 miesięcy na akumulatory. O wyborze oferenta w 100% zdecyduje cena. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.

Źródło i foto(Wojciech Bedyński): warszawa-straz.pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń