Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Stołeczna Straż Pożarna kupi radiotelefony TETRA

Stołeczna Straż Pożarna kupi radiotelefony TETRA

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie ogłosiła zamówienie publiczne na zakup radiotelefonów TETRA. W sumie jest to 178 sztuk różnego typu radiotelefonów. Postępowanie zostanie przeprowadzone na podstawie ustawy z dnia 18 marca 2016 roku, o szczególnych rozwiązaniach związanych z organizacją wizyty Jego Świątobliwości Papieża Franciszka w Rzeczypospolitej Polskiej oraz Światowych Dni Młodzieży – Kraków 2016. Zakupione radiotelefony będą pracowały w systemie TETRA Komendy Stołecznej Policji w Warszawie dlatego muszą wspierać maskowanie korespondencji zgodnie z aktualnie wykorzystywanym systemem Motorola Dimetra IP 3.8.

Wybrane, kluczowe wymagania dla radiotelefonów to:

– Zakres częstotliwości pracy w trybie trankingowym (TMO) i bezpośrednim (DMO) 380 –  430 MHz.

– Minimalna klasa mocy 3L (1,8W) – radiotelefony ręczne i > 5W dla biurkowych.

– Praca na dowolnej, z co najmniej 800 zaprogramowanych grup rozmównych TMO.

– Możliwość realizacji wywołań: alarmowych, grupowych, indywidualnych i telefonicznych (również w full-duplex).

– Możliwość pracy w trybie bezpośrednim DMO (Praca na dowolnym, z co najmniej 256 zaprogramowanych kanałów DMO).

– Interfejs użytkownika radiotelefonu w języku polskim.

– Programowo definiowana opcja włączenia/wyłączenia odbiornika GPS w wariantach: stale włączony, stale wyłączony, działanie GPS zależne od użytkownika.

– Ładowanie kluczy maskujących do radiotelefonu za pomocą posiadanego przez Komendę Stołeczną Policji urządzenia  KVL3000 lub przez sprzęt/oprogramowanie dostarczone przez Wykonawcę w ramach zamówienia.

– Maskowanie korespondencji zgodne z aktualnie stosowanym w warszawskim policyjnym systemie TETRA (Motorola Dimetra v. 3.8) – SCK TEA1, z możliwością programowej rozbudowy algorytmu szyfrowania do TEA2 oraz trybu przydziału klucza z SCK do DCK.

Termin składania ofert to 1 czerwca br, godzina 15:00. Termin realizacji zamówienia do dnia 4 lipca 2016 roku. Wymagana gwarancja to minimum 36 miesięcy na radiotelefony i 12 miesięcy na akumulatory. O wyborze oferenta w 100% zdecyduje cena. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.

Źródło i foto(Wojciech Bedyński): warszawa-straz.pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń