Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura wprowadza nową kamerę nasobną dla służb mundurowych

Sepura wprowadza nową kamerę nasobną dla służb mundurowych

Sepura zaprezentowała w trakcie imprezy zorganizowanej w marcu 2019 przez BAPCO (British Association of Public Safety Communications Officials) swoją najnowszą kamerę nasobną sRVM (Remote Video Microphone), wbudowaną w mikrofonogłośnik do radiotelefonu.

Zaprojektowany specjalnie dla służb mundurowych mikrofonogłośnik z kamerą i rejestratorem może być podłączany bezpośrednio do radiotelefonów TETRA serii Sepura SC2, bezprzewodowo przez Bluetooth, lub być wykorzystywany jako samodzielne urządzenie. Posiada wbudowany odbiornik GPS i slot na kartę SD przeznaczoną do zapisu nagrań.

Nagrywanie może być inicjowane i wstrzymywanie jednym przyciskiem zapewniając, że istotne informacje zostaną natychmiast przechwycone, nawet w trakcie działań operacyjnych. Nagrania video mogą być przeglądane na miejscu lub zgrane w trakcie ładowania baterii w stacji dokującej celem późniejszego ich wykorzystania.

Niezależnie od rejestracji obrazu urządzenie posiada funkcje oczekiwane od mikrofonogłośnika, takie jak czysty dźwięk z głośnika o mocy 2 watów, czy łatwy dostęp do przycisków funkcyjnych. Dodatkową cechą jest gniazdo mini-jack do podłączania słuchawek w celu pracy dyskretnej lub w hałaśliwym otoczeniu. Ponadto obiektyw kamery jest zaprojektowany do pozbywania się wody i może być nakierowywany w dół tak, aby nawet wysocy funkcjonariusze mieli podejrzanych w zasięgu widoczności.

„Ten produkt łączy zalety kamery noszonej i mikrofonogłośnika. Zaoszczędza w ten sposób miejsce zapewniając, że sprzęt jest w optymalnej pozycji i nie jest ograniczany przez dodatkowy osprzęt akustyczny. Ten mikrofonogłośnik z kamerą daje silny, dynamiczny dźwięk i wideorejestrację uzupełniając nasze radiotelefony SC2 TETRA” –  John Drewnicki, Dyrektor ds. produktów i akcesoriów, Sepura.

Źródło:  https://www.sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń