Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze LSAS chce zakupić nową stację bazową TETRA

LSAS chce zakupić nową stację bazową TETRA

LS Airport Services, największa w Polsce firma handlingowa, ogłosiła zapytanie ofertowe na zakup i instalację stacji bazowej wraz z radiotelefonami w standardzie TETRA. Sprzęt trafi na lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach. Zapytanie zostało ogłoszone w związku z koniecznością wymiany systemu radiotelefonii naziemnej.

Zamawiający wymaga, aby nowa stacja bazowa posiadała dwie nośne (Zamawiający posiada częstotliwości pozyskane od UKE do wglądu).  Stacja musi posiadać wymaganą/e kartę/y i urządzenie/a do połączenia za pomocą IP ze stacją bazowa DAMM Tetraflex zlokalizowaną na Lotnisku Chopina, tak aby radiotelefony z dwóch rożnych lokalizacji mogły nawiązać bezpośrednie połączenie. Wykonawca będzie musiał również doposażyć stację bazową na Lotnisku Chopina w kartę/y umożliwiającą/e bezpośrednie połączenie z oferowaną stacją bazową w Katowicach. Zamawiający posiada łącze VPN pomiędzy lokalizacjami.

Wraz z nową stacją bazową TETRA na lotnisko w Katowicach trafi też 50 radiotelefonów przenośnych z wyświetlaczem. Radiotelefony muszą być kompatybilne z Sepura API do obsługi wiadomości SDS (Zamawiający posiada system informatyczny obsługujący zautomatyzowany proces wysyłania i odbierania wiadomości).

Źródło i fot: http://www.lsas.aero/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń