Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze LSAS chce zakupić nową stację bazową TETRA

LSAS chce zakupić nową stację bazową TETRA

LS Airport Services, największa w Polsce firma handlingowa, ogłosiła zapytanie ofertowe na zakup i instalację stacji bazowej wraz z radiotelefonami w standardzie TETRA. Sprzęt trafi na lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach. Zapytanie zostało ogłoszone w związku z koniecznością wymiany systemu radiotelefonii naziemnej.

Zamawiający wymaga, aby nowa stacja bazowa posiadała dwie nośne (Zamawiający posiada częstotliwości pozyskane od UKE do wglądu).  Stacja musi posiadać wymaganą/e kartę/y i urządzenie/a do połączenia za pomocą IP ze stacją bazowa DAMM Tetraflex zlokalizowaną na Lotnisku Chopina, tak aby radiotelefony z dwóch rożnych lokalizacji mogły nawiązać bezpośrednie połączenie. Wykonawca będzie musiał również doposażyć stację bazową na Lotnisku Chopina w kartę/y umożliwiającą/e bezpośrednie połączenie z oferowaną stacją bazową w Katowicach. Zamawiający posiada łącze VPN pomiędzy lokalizacjami.

Wraz z nową stacją bazową TETRA na lotnisko w Katowicach trafi też 50 radiotelefonów przenośnych z wyświetlaczem. Radiotelefony muszą być kompatybilne z Sepura API do obsługi wiadomości SDS (Zamawiający posiada system informatyczny obsługujący zautomatyzowany proces wysyłania i odbierania wiadomości).

Źródło i fot: http://www.lsas.aero/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń