Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rekordowy rok 2011 pod względem sprzedanych terminali TETRA

Rekordowy rok 2011 pod względem sprzedanych terminali TETRA

Dla branży TETRA zeszły rok był jak dotąd najbardziej udanym, jeśli chodzi o liczbę dostarczonych terminali. Według danych IMS Research, w porównaniu do 2010 roku nastąpił wzrost o ponad 9%, co oznacza, że rynek TETRA znowu rośnie niemal tak mocno, jak przed kryzysem.

Cassidian-Tetra-THR9plus-small.jpg

Jednakże, choć na kolejne pięć lat prognozowany jest dalszy wzrost, 2011 rok może pozostać najlepszy pod tym względem. Europejska branże bezpieczeństwa publicznego i ochrony wciąż są fundamentem rynku TETRA, lecz w 2011 miało miejsce kilka znacznych inwestycji w regionach pozaeuropejskich, m.in. na Środkowym Wschodzie, w Ameryce Południowej i Austrazji.

„Jesteśmy świadkami większej liczby sukcesów w dziedzinie TETRY w regionach zazwyczaj niekoniecznie uważanych za ostoje tej technologii,” powiedział Deryn Evans, analityk rynku radiokomunikacji ruchomej w IMS Research. „Sukces, jaki TETRA osiągnęła na europejskiej arenie jest teraz powtarzany na innych rynkach, gdzie nowe urządzenia oferujące ulepszone właściwości, m.in. ATEX, kamuflowanie, TEDS (TETRA Enhanced Data Services), zyskują popularność w sektorach bezpieczeństwa publicznego i ochrony.”

Technologia ta osiąga także znaczny sukces w branżach spoza sektora bezpieczeństwa publicznego – w usługach, przemyśle i transporcie. Znaczny odsetek użytkowników analogowej łączności ruchomej – 80% – pokazuje, że technologia TETRA wciąż ma duży potencjał do wzrostu.

Źródło: http://www.imsresearch.com/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń