Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Artykuły Reklama w serwisie tetraforum.pl

Reklama w serwisie tetraforum.pl

Tetraforum.pl jest pierwszą i jedyną polską stroną internetową poświęconą w całości standardowi TETRA. Portal funkcjonuje od czerwca 2010 roku. W tym czasie zyskaliśmy grono stałych czytelników oraz renomę rzetelnego i aktualnego źródła informacji o standardzie TETRA. Celem portalu jest dostarczanie najnowszych zagranicznych i krajowych informacji z branży TETRA, prezentowanie rozwiązań, usług związanych z tym standardem.

Portal adresowany jest zarówno dla klientów systemów TETRA tj.: przedstawicieli służb bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Pożarnej, Ratownictwa Medycznego, Straży Granicznej, ABW, BOR, Służby Celnej, a także instytucji publicznych, przemysłu energetycznego, transportu, logistyki, lotnisk, przemysłu petrochemicznego, jak również dostawców rozwiązań TETRA (sprzętu/usług/aplikacji), integratorów teleinformatycznych oraz wszystkich osób  zainteresowanych tematyką profesjonalnej łączności radiowej w standardzie TETRA.

„Nie licz tych, do których docierasz, docieraj do tych, którzy się liczą” – David Ogilvy

Zacytowały nas tak prestiżowe media jak: PAP, rp.pl, bankier.pl, ngi24.pl, parkiet.com, money.pl. Serwis internetowy drugiej co do wielkości gazety codziennej w Polsce (Rzeczpospolita) powołał się na tetraforum.pl jak dotychczas aż 4 razy.

Zgromadzona na naszym portalu treść zapewnia Czytelnikom szerokie i fachowe kompendium wiedzy na temat standardu TETRA. Naszym Czytelnikom staramy się dostarczać nie tylko najświeższych informacji, ale również pragniemy, aby stali się Oni współtwórcami naszego serwisu poprzez dodawanie własnych komentarzy i opinii, czy rozbudowywanie istniejących już zasobów.

Po szczegóły oferty reklamowej zapraszamy do kontaktu pod adresem: reklama@tetraforum.pl

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń