Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Artykuły Reklama w serwisie tetraforum.pl

Reklama w serwisie tetraforum.pl

Tetraforum.pl jest pierwszą i jedyną polską stroną internetową poświęconą w całości standardowi TETRA. Portal funkcjonuje od czerwca 2010 roku. W tym czasie zyskaliśmy grono stałych czytelników oraz renomę rzetelnego i aktualnego źródła informacji o standardzie TETRA. Celem portalu jest dostarczanie najnowszych zagranicznych i krajowych informacji z branży TETRA, prezentowanie rozwiązań, usług związanych z tym standardem.

Portal adresowany jest zarówno dla klientów systemów TETRA tj.: przedstawicieli służb bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Pożarnej, Ratownictwa Medycznego, Straży Granicznej, ABW, BOR, Służby Celnej, a także instytucji publicznych, przemysłu energetycznego, transportu, logistyki, lotnisk, przemysłu petrochemicznego, jak również dostawców rozwiązań TETRA (sprzętu/usług/aplikacji), integratorów teleinformatycznych oraz wszystkich osób  zainteresowanych tematyką profesjonalnej łączności radiowej w standardzie TETRA.

„Nie licz tych, do których docierasz, docieraj do tych, którzy się liczą” – David Ogilvy

Zacytowały nas tak prestiżowe media jak: PAP, rp.pl, bankier.pl, ngi24.pl, parkiet.com, money.pl. Serwis internetowy drugiej co do wielkości gazety codziennej w Polsce (Rzeczpospolita) powołał się na tetraforum.pl jak dotychczas aż 4 razy.

Zgromadzona na naszym portalu treść zapewnia Czytelnikom szerokie i fachowe kompendium wiedzy na temat standardu TETRA. Naszym Czytelnikom staramy się dostarczać nie tylko najświeższych informacji, ale również pragniemy, aby stali się Oni współtwórcami naszego serwisu poprzez dodawanie własnych komentarzy i opinii, czy rozbudowywanie istniejących już zasobów.

Po szczegóły oferty reklamowej zapraszamy do kontaktu pod adresem: reklama@tetraforum.pl

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń