Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Artykuły Reklama w serwisie tetraforum.pl

Reklama w serwisie tetraforum.pl

Tetraforum.pl jest pierwszą i jedyną polską stroną internetową poświęconą w całości standardowi TETRA. Portal funkcjonuje od czerwca 2010 roku. W tym czasie zyskaliśmy grono stałych czytelników oraz renomę rzetelnego i aktualnego źródła informacji o standardzie TETRA. Celem portalu jest dostarczanie najnowszych zagranicznych i krajowych informacji z branży TETRA, prezentowanie rozwiązań, usług związanych z tym standardem.

Portal adresowany jest zarówno dla klientów systemów TETRA tj.: przedstawicieli służb bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Pożarnej, Ratownictwa Medycznego, Straży Granicznej, ABW, BOR, Służby Celnej, a także instytucji publicznych, przemysłu energetycznego, transportu, logistyki, lotnisk, przemysłu petrochemicznego, jak również dostawców rozwiązań TETRA (sprzętu/usług/aplikacji), integratorów teleinformatycznych oraz wszystkich osób  zainteresowanych tematyką profesjonalnej łączności radiowej w standardzie TETRA.

„Nie licz tych, do których docierasz, docieraj do tych, którzy się liczą” – David Ogilvy

Zacytowały nas tak prestiżowe media jak: PAP, rp.pl, bankier.pl, ngi24.pl, parkiet.com, money.pl. Serwis internetowy drugiej co do wielkości gazety codziennej w Polsce (Rzeczpospolita) powołał się na tetraforum.pl jak dotychczas aż 4 razy.

Zgromadzona na naszym portalu treść zapewnia Czytelnikom szerokie i fachowe kompendium wiedzy na temat standardu TETRA. Naszym Czytelnikom staramy się dostarczać nie tylko najświeższych informacji, ale również pragniemy, aby stali się Oni współtwórcami naszego serwisu poprzez dodawanie własnych komentarzy i opinii, czy rozbudowywanie istniejących już zasobów.

Po szczegóły oferty reklamowej zapraszamy do kontaktu pod adresem: reklama@tetraforum.pl

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń