Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Podsumowanie działalności tetraforum.pl

Podsumowanie działalności tetraforum.pl

Styczeń to dobry czas na podsumowania minionego roku, prognozy i plany na przyszłość. My również postanowiliśmy podsumować pół roku działalności serwisu internetowego tetraforum.pl. Ponad 10 000 odwiedzin, ponad 100 artykułów, setki zdjęć, prawie 400 MB prezentacji, specyfikacji, opracowań itp – to dotychczasowy bilans.

Serwis internetowy tetraforum.pl pojawił się w sieci pod koniec czerwca 2010 roku. Pierwszym historycznie opublikowanym artykułem był tekst pt: W czwartek, 8 lipca 2010 odbędzie się konferencja TETRA MoU w Polsce. Okazja była ku temu jak najbardziej odpowiednia, bo właśnie miała się odbyć konferencja organizowana przez TETRA Association w Polsce. Później wszystko potoczyło się w zawrotnym tempie. Nowe artykuły, nowi współpracownicy, prace magisterskie o tematyce TETRY, start przetargu OCSŁR itp.

Nasze motto to: Być najważniejszym źródłem informacji w Polsce o branży TETRA!

 

Według naszej najlepszej wiedzy tetraforum.pl jest pierwszą i jedyną polską stroną internetową poświęconą w całości standardowi TETRA. Przez zaledwie 6 miesięcy funkcjonowania serwis odnotował ponad 10 000 odwiedzin, przy czym wiele osób bardzo regularnie powraca na stronę w celu poszukiwania nowych wiadomości. Jak na zupełnie nowy, niszowy serwis technologiczny wynik ten jest dla nas bardzo satysfakcjonujący. Co miesiąc odnotowujemy ciągły wzrost oglądalności. Nawet w grudniu, mimo okresu świątecznego, udało nam się przyciągnąć więcej odwiedzających niż miesiąc wcześniej (patrz poniżej).

 

statystyki_odwiedzin_tetraforum_pl

Redagowanie serwisu, choć kosztuje nas sporo wysiłku, daje nam dużo satysfakcji i zadowolenia. Otrzymaliśmy wiele pochlebnych opinii o naszej pracy, co stanowi dla nas dodatkowy impuls do działania i zamieszczania nowych informacji. Zgromadzona treść zapewnia Czytelnikom szerokie i fachowe kompendium wiedzy na temat standardu TETRA. Naszym Czytelnikom staramy się dostarczać nie tylko najświeższych informacji, ale również pragniemy, aby stali się Oni współtwórcami naszego serwisu poprzez dodawanie własnych komentarzy i opinii, czy rozbudowywanie istniejących już zasobów.  Tetraforum.pl utrzymuje kontakt z polskimi użytkownikami systemów TETRA oraz wszystkimi producentami sprzętu obecnymi na polskim rynku. Pozwala nam to zapewniać bezpośredni i szybki dostęp do informacji o nowych usługach, wdrożeniach i oferowanych produktach. Wokół tetraforum.pl stworzyła się Społeczność osób zainteresowanych tym standardem.

Najchętniej czytane artykuły w minionym roku to:  Co to jest TETRA ?, Podsłuchiwanie łączności policyjnej to gangsterski standard, 10 lat TETRY w Polsce !

 

Serdecznie dziękujemy naszym wszystkim czytelnikom ! Zapraszamy do ciągłego odwiedzania, polecamy  również zapisanie się do naszego Newslettera (tym którzy jeszcze tego nie zrobili), aby być informowanym na bieżąco o nowościach na stronie.

Pozdrawiamy

Zespół tetraforum.pl wraz ze współpracownikami

:-)))

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń