Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Podsumowanie działalności tetraforum.pl

Podsumowanie działalności tetraforum.pl

Styczeń to dobry czas na podsumowania minionego roku, prognozy i plany na przyszłość. My również postanowiliśmy podsumować pół roku działalności serwisu internetowego tetraforum.pl. Ponad 10 000 odwiedzin, ponad 100 artykułów, setki zdjęć, prawie 400 MB prezentacji, specyfikacji, opracowań itp – to dotychczasowy bilans.

Serwis internetowy tetraforum.pl pojawił się w sieci pod koniec czerwca 2010 roku. Pierwszym historycznie opublikowanym artykułem był tekst pt: W czwartek, 8 lipca 2010 odbędzie się konferencja TETRA MoU w Polsce. Okazja była ku temu jak najbardziej odpowiednia, bo właśnie miała się odbyć konferencja organizowana przez TETRA Association w Polsce. Później wszystko potoczyło się w zawrotnym tempie. Nowe artykuły, nowi współpracownicy, prace magisterskie o tematyce TETRY, start przetargu OCSŁR itp.

Nasze motto to: Być najważniejszym źródłem informacji w Polsce o branży TETRA!

 

Według naszej najlepszej wiedzy tetraforum.pl jest pierwszą i jedyną polską stroną internetową poświęconą w całości standardowi TETRA. Przez zaledwie 6 miesięcy funkcjonowania serwis odnotował ponad 10 000 odwiedzin, przy czym wiele osób bardzo regularnie powraca na stronę w celu poszukiwania nowych wiadomości. Jak na zupełnie nowy, niszowy serwis technologiczny wynik ten jest dla nas bardzo satysfakcjonujący. Co miesiąc odnotowujemy ciągły wzrost oglądalności. Nawet w grudniu, mimo okresu świątecznego, udało nam się przyciągnąć więcej odwiedzających niż miesiąc wcześniej (patrz poniżej).

 

statystyki_odwiedzin_tetraforum_pl

Redagowanie serwisu, choć kosztuje nas sporo wysiłku, daje nam dużo satysfakcji i zadowolenia. Otrzymaliśmy wiele pochlebnych opinii o naszej pracy, co stanowi dla nas dodatkowy impuls do działania i zamieszczania nowych informacji. Zgromadzona treść zapewnia Czytelnikom szerokie i fachowe kompendium wiedzy na temat standardu TETRA. Naszym Czytelnikom staramy się dostarczać nie tylko najświeższych informacji, ale również pragniemy, aby stali się Oni współtwórcami naszego serwisu poprzez dodawanie własnych komentarzy i opinii, czy rozbudowywanie istniejących już zasobów.  Tetraforum.pl utrzymuje kontakt z polskimi użytkownikami systemów TETRA oraz wszystkimi producentami sprzętu obecnymi na polskim rynku. Pozwala nam to zapewniać bezpośredni i szybki dostęp do informacji o nowych usługach, wdrożeniach i oferowanych produktach. Wokół tetraforum.pl stworzyła się Społeczność osób zainteresowanych tym standardem.

Najchętniej czytane artykuły w minionym roku to:  Co to jest TETRA ?, Podsłuchiwanie łączności policyjnej to gangsterski standard, 10 lat TETRY w Polsce !

 

Serdecznie dziękujemy naszym wszystkim czytelnikom ! Zapraszamy do ciągłego odwiedzania, polecamy  również zapisanie się do naszego Newslettera (tym którzy jeszcze tego nie zrobili), aby być informowanym na bieżąco o nowościach na stronie.

Pozdrawiamy

Zespół tetraforum.pl wraz ze współpracownikami

:-)))

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?
Pytania? Zadzwoń