Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Radiotelefony Cassidian TETRA na lotnisku w Rzeszowie

Radiotelefony Cassidian TETRA na lotnisku w Rzeszowie

Cassidian-TMR880i-Tetra-Radio-small.jpgRadiotelefony TETRA firmy Cassidian zostały dostarczone do Międzynarodowego Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka i będą wykorzystywane do poprawy funkcjonowania oraz koordynacji współpracy wszystkich służb pracujących na lotnisku. Dostawa obejmuje ponad 130 radiotelefonów, w tym: ręcznych standardowych i iskrobezpiecznych, samochodowych oraz stacjonarnych.

Dzięki technicznie zaawansowanym funkcjonalnościom, takim jak unikalna na rynku funkcja “Where are you?” („Gdzie jesteś?”), która z wykorzystaniem pozycjonowanie GPS umożliwia odczytanie na ekranie kierunku i odległości do innych użytkowników, czy wykorzystanie platformy JAVA, do zastosowania mobilnych aplikacji zaprojektowanych dla indywidualnych wymagań klientów oraz solidnej budowie spełnającej najsurowsze normy IP65, nowej generacji ręczne radiotelefony TETRA firmy Cassidian THR9i i iskrobezpieczne THR9 Ex Atex zapewniają najbardziej niezawodne i elastyczne rozwiązanie dla użytkowników.

Radiotelefony samochodowe TMR880i mają możliwość odłączenia panelu kontrolnego i dzięki temu są łatwe do montażu w pojazdach. Dodatkowo posiadają przejrzystą i ergonomiczną klawiaturę oraz wysokiej rozdzielczości duży kolorowy ekran. TMR880i są również wykorzystane jako radiotelephony stacjonarne, po zamontowaniu ich w specjalnych zaprojektowanych do tego celu zestawach biurowych.

Wszystkie radiotelephony TETRA firmy Cassidian mają bardzo proste i intuicyjne w obsłudze menu, które jest podobne jak w popularnych komórkach Nokii. Dzięki temu szczególnie użytkownicy, którzy po raz pierwszy mają doczynienia z rediotelefonami TETRA, nie potrzebują dużo czasu, aby zaznajomić się z ich działaniem.

Radiotelefon TETRA Cassidian TMR880i zainstalowany w wozie straży pożarnej na Lotnisku w Rzeszowie

Fot. 1  Radiotelefon TETRA Cassidian TMR880i zainstalowany w wozie straży pożarnej na lotnisku w Rzeszowie

Fot. 2 Radiotelefon Cassidian w dyspozytorni Lotniska Jasionka w Rzeszowie

Fot. 2 Radiotelefon Cassidian w dyspozytorni Lotniska Jasionka w Rzeszowie

Źródło: www.cassidian.com

O firmie CASSIDIAN

Cassidian EADS CompanyFirma Cassidian, wchodząca w skład koncernu EADS, jest światowym liderem w zakresie globalnych systemów i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. Firma oferuje integrację dużych systemów (Lead Systems Integration) oraz produkty i usługi zarówno dla odbiorców cywilnych, jak i wojskowych na całym świecie: systemy lotnicze (samoloty wojskowe i bezzałogowe statki latające UAV), systemy naziemne, morskie oraz systemy łączone, systemy wywiadu i nadzoru, systemy bezpieczeństwa cybernetycznego, bezpieczną łączność PMR, systemy testujące, systemy rakietowe oraz wszelkiego rodzaju usługi związanymi z tymi produktami.

W 2010 roku firma Cassidian – zatrudniając blisko 28 tysięcy pracowników – osiągnęła przychody w wysokości 5.9 mld €. Grupa EADS jest światowym liderem w przemyśle lotniczym, kosmicznym i zbrojeniowym oraz związanych z tymi dziedzinami usługach. W 2010 roku Grupa EADS – składający się z czterech głównych działów biznesowych: Airbus, Astrium, Cassidian i Eurocopter – osiągnęła przychody w wysokości 45.8 mld €, zatrudniając ponad 121 000 osób.

CASSIDIAN – na straży bezpieczeństwa na całym świecie.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń