Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Przetarg OCSŁR oficjalnie unieważniony

Przetarg OCSŁR oficjalnie unieważniony

 

Na stronie CPI została podana oficjalna informacja o unieważnieniu przetargu OCSŁR-1 Ogólnokrajowy Cyfrowy System Łączności Radiowej etap I.

W uzasadnieniu Zawiadomienia o unieważnieniu postępowania czytamy, iż powodem jest niepodpisanie umowy o dofinansowanie projektu  z uwagi na „wyczerpanie limitu środków w ramach VII osi priorytetowej PO IG nie ma możliwości zakontraktowania projektu OCSŁR-1, w związku z czym Beneficjent został poproszony o wycofanie wniosku o dofinansowanie projektu. Decyzja o wycofaniu projektu OCSŁR – 1 została ostatecznie potwierdzona pismem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego z dnia 11 kwietnia 2011 r.”

(…)

„Unieważnienie przedmiotowego postępowania z uwagi na interes publiczny, spowodowane jest faktem, iż dalsze jego prowadzenie w obecnych okolicznościach faktycznych nie jest celowe. Zdaniem Zamawiającego, podjęcie decyzji o wycofaniu z realizacji projektu OCSŁR-1, brak możliwości podpisania umowy o dofinansowanie projektu w istotny sposób zmienia okoliczności, które istniały w chwili wszczęcia przedmiotowego postępowania. Taki stan rzeczy pociąga za sobą konieczność przygotowania nowych założeń technicznych i funkcjonalnych przedsięwzięcia, gdyż jego realizacja w zamierzonej postaci jest bezprzedmiotowa i niemożliwa do realizacji z uwagi na ograniczenia finansowe jednostki reprezentującej Skarb Państwa.”

Czytaj całość dokumentu: Uniewaznienie-przetargu-OCSLR-CPI.pdf

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń