Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Przetarg OCSŁR oficjalnie unieważniony

Przetarg OCSŁR oficjalnie unieważniony

 

Na stronie CPI została podana oficjalna informacja o unieważnieniu przetargu OCSŁR-1 Ogólnokrajowy Cyfrowy System Łączności Radiowej etap I.

W uzasadnieniu Zawiadomienia o unieważnieniu postępowania czytamy, iż powodem jest niepodpisanie umowy o dofinansowanie projektu  z uwagi na „wyczerpanie limitu środków w ramach VII osi priorytetowej PO IG nie ma możliwości zakontraktowania projektu OCSŁR-1, w związku z czym Beneficjent został poproszony o wycofanie wniosku o dofinansowanie projektu. Decyzja o wycofaniu projektu OCSŁR – 1 została ostatecznie potwierdzona pismem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego z dnia 11 kwietnia 2011 r.”

(…)

„Unieważnienie przedmiotowego postępowania z uwagi na interes publiczny, spowodowane jest faktem, iż dalsze jego prowadzenie w obecnych okolicznościach faktycznych nie jest celowe. Zdaniem Zamawiającego, podjęcie decyzji o wycofaniu z realizacji projektu OCSŁR-1, brak możliwości podpisania umowy o dofinansowanie projektu w istotny sposób zmienia okoliczności, które istniały w chwili wszczęcia przedmiotowego postępowania. Taki stan rzeczy pociąga za sobą konieczność przygotowania nowych założeń technicznych i funkcjonalnych przedsięwzięcia, gdyż jego realizacja w zamierzonej postaci jest bezprzedmiotowa i niemożliwa do realizacji z uwagi na ograniczenia finansowe jednostki reprezentującej Skarb Państwa.”

Czytaj całość dokumentu: Uniewaznienie-przetargu-OCSLR-CPI.pdf

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń