Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Ogłoszony przetarg TETRA w ENEA-Operator

Ogłoszony przetarg TETRA w ENEA-Operator

Spółka ENEA-Operator S.A. ogłosiła przetarg na „Dostawę i wdrożenie systemu w standardzie TETRA”. Pierwszym etapem postępowania będzie złożenie wniosku o dopuszczenie do udziału w procedurze ograniczonej. Zamawiający zaprosi 5 wykonawców, którzy spełnią warunki udziału w postępowaniu. Chętni muszą wykazać się dostawą i wdrożeniem systemu TETRA składającego się z co najmniej dwóch węzłów centralnych oraz 50 stacji bazowych o łącznej wartości powyżej 6 mln złotych.

Planowany system będzie składał się m.in. z około 110 stacji bazowych wraz z infrastrukturą centralną, radiotelefonów przenośnych i przewoźnych, radiomodemów SCADA oraz niezbędnego oprogramowania i licencji.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy poza wymaganym doświadczeniem posiadają również zdolność kredytową na kwotę co najmniej 20 milionów złotych.

Punktacja w zgłoszeniu kwalifikacyjnym zostanie przyznana za następujące kryteria:

— 10 punktów za każde należyte wykonanie w okresie ostatnich pięciu lat dostawy i wdrożenia co najmniej 50 stacji bazowych, w ramach wdrożenia wielkoobszarowego systemu radiokomunikacyjnego w standardzie TETRA.

1 punkt za dostawy (realizowane w ramach jednej inwestycji) terminali radiowych i/lub radiomodemów systemu o standardzie TETRA o wartości wyższej lub równej kwocie 500 000 PLN brutto.

1 punkt za należyte wykonanie w ramach jednej umowy usług serwisowych dla węzłów centralnych i/lub stacji bazowych i/lub terminali radiowych i/lub radiomodemów systemu o standardzie TETRA o wartości umowy serwisowej wyższej lub równej 600 000 PLN brutto

5 punktów za posiadanie środków finansowych lub zdolności kredytowej w wysokości większej niż 20 milionów złotych. Zamawiający przyzna 1 punkt za każde kolejne 5 milionów (maksymalnie 5 punktów).

Każde z powyższych kryteriów musi zostać potwierdzone stosownym dokumentem, że zostało wykonane należycie.

Gwarancja i rękojmia ma obejmować co najmniej 48 miesięcy. Czas trwania projektu wdrożeniowego przewidziano na 36 miesięcy. System obejmie swoim działaniem prawie 60 000 km kwadratowych, terenu działania spółki. Oferty należy składać do 30 listopada br. do godziny 14:00. Kwota wymaganego wadium wynosi 1 mln złotych. Kryteria wyboru ofert to w 98% cena i najdłuższy termin gwarancji jakości (maks 60 miesięcy) – 2%. Przewidywane jest wykorzystanie aukcji elektronicznej w dalszym etapie przetargu.


Źródło i szczegóły SIWZ: zamowienia.enea.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń