Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze ENEA Operator ogłosiła dialog techniczny na budowę systemu TETRA

ENEA Operator ogłosiła dialog techniczny na budowę systemu TETRA

Spółka ENEA Operator ogłosiła dialog techniczny na budowę systemu TETRA pt: „Dostawa i konfiguracja systemu TETRA dla ENEA Operator sp. z o.o. obejmująca również budowę, modernizację oraz dzierżawę wież antenowych wraz z infrastrukturą pomocniczą”. Celem dialogu jest pozyskanie wiedzy odnośnie potencjału rynku oraz wykonalności prac w modelu „pod klucz” przez jednego Wykonawcę (lub konsorcjum). Enea oczekuje, iż potencjalni wykonawcy zaprezentują koncepcję budowy systemu.

Enea posiada projekt budowy systemu TETRA, zakładający 129 lokalizacji stacji bazowych. Zgodnie z projektem system TETRA powinien być dostarczony i skonfigurowany z wykorzystaniem 62 istniejących wież antenowych, 47 nowych wież wybudowanych w ramach projektu oraz 20 wież obcych. Wykonawca może jednak zaproponować inne ilości wież w zależności od ich rodzaju i wysokości względem określonych w projekcie. Projekt zakłada możliwość jednoczesnego korzystania z systemu Digicom7 podczas budowy systemu TETRA, do czasu wyłączenia z eksploatacji systemu analogowego. Wykonawca będzie też odpowiedzialny za przeprowadzenie przeglądu wież antenowych posiadanych przez Zamawiającego, uzyska pozwolenia na budowę nowych wież oraz uzyska pozwolenia na ich użytkowanie.

Szczegółowy zakres dialogu:

  • Budowa i dostawa nowej oraz modernizacja istniejącej infrastruktury wysokościowej.
  • Dostawa i montaż kontenerów oraz wykonanie instalacji elektrycznych/technologicznych, w tym zasilania gwarantowanego.
  • Dostawa i konfiguracja łączy teletransmisyjnych kablowych lub linii radiowych.
  • Dostawa, konfiguracja uruchomienie komponentów i całego systemu TETRA.
  • Preferowany model realizacji zamówienia przez Wykonawcę, np. pod klucz, prace inwestorskie, działanie na podstawie pełnomocnictw Zamawiającego.
  • Potencjał wykonawczy Wykonawcy, np. realizacji całego lub tylko części zakresu zamówienia, możliwość równoległej realizacji prac w lokalizacjach Zamawiającego.
  • Preferowany model, podział i zakres odpowiedzialności, rozliczeń realizowanych prac oraz wszelkich innych, istotnych zdaniem Wykonawcy warunków potencjalnej umowy.

Dialog będzie prowadzony oddzielne z każdym z podmiotów zaproszonych do udziału, przy czym Zamawiający nie wyklucza że zostanie przeprowadzone zebranie wszystkich uczestników w celu wyjaśnienia wątpliwości dialogu. Planowany termin przeprowadzenia dialogu technicznego obejmuje okres od dnia publikacji ogłoszenia do 25 kwietnia 2015 r. Termin składania zgłoszeń udziału w dialogu mija 2 kwietnia 2015 r. o godzinie 15:00.

Źródło i szczegóły dialogu: zamowienia.enea.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń