Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Pilotaż Rohill TetraNode w Johannesburg City Power zakończony sukcesem

Pilotaż Rohill TetraNode w Johannesburg City Power zakończony sukcesem

Firma energetyczna z RPA pomyślnie zakończyła trwający od 2012 roku pilotaż infrastruktury TetraNode i zamierza dalej wykorzystywać sprzęt i usługi TETRA firmy Rohill dla swoich potrzeb łączności.

Johannesburg City Power jest jednym z największych dostawców energii w Republice Południowej Afryki i głównym w samym Johannesburgu. Firma zatrudnia 1800 osób i skupia się na tworzeniu najlepszego w swojej branży środowiska pracy oraz ciągłym utrzymywaniu wysokiego poziomu produktywności.

tym względzie infrastruktura TetraNode firmy Rohill spisała się bardzo dobrze, zapewniając niezawodną i bezpieczną łączność dla firmy Johannesburg City Power, co od 2012 roku pomagało jej w efektywnym zarządzaniu swoją działalności. Partner firmy Rohill z RPA, Global Communications, z sukcesem dostarczał wysokiej jakości usługi, wspierając południowoafrykańskiego dostawcę energii w utrzymywaniu i ciągłym rozszerzaniu jego sieci energetycznej.

Poza początkowym wykorzystywaniem rozległych możliwości łączności głosowej TetraNode, firma Johannesburg City Power wspólnie z Global Communications rozpoczęła testy modemów TETRA niemieckiego producenta Piciogros GmBH, z zamiarem użycia ich do transmisji danych SCADA poprzez sieć TETRA. Po pomyślnym zakończeniu tych testów dostawca energii z Johannesburga planuje wdrożenie modemów i usprawnienie swojej działalności przy pomocy usług TetraNode SDS i Packet Data firmy Rohill.

Źródło: www.rohill.nl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń