Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Pilotaż Rohill TetraNode w Johannesburg City Power zakończony sukcesem

Pilotaż Rohill TetraNode w Johannesburg City Power zakończony sukcesem

Firma energetyczna z RPA pomyślnie zakończyła trwający od 2012 roku pilotaż infrastruktury TetraNode i zamierza dalej wykorzystywać sprzęt i usługi TETRA firmy Rohill dla swoich potrzeb łączności.

Johannesburg City Power jest jednym z największych dostawców energii w Republice Południowej Afryki i głównym w samym Johannesburgu. Firma zatrudnia 1800 osób i skupia się na tworzeniu najlepszego w swojej branży środowiska pracy oraz ciągłym utrzymywaniu wysokiego poziomu produktywności.

tym względzie infrastruktura TetraNode firmy Rohill spisała się bardzo dobrze, zapewniając niezawodną i bezpieczną łączność dla firmy Johannesburg City Power, co od 2012 roku pomagało jej w efektywnym zarządzaniu swoją działalności. Partner firmy Rohill z RPA, Global Communications, z sukcesem dostarczał wysokiej jakości usługi, wspierając południowoafrykańskiego dostawcę energii w utrzymywaniu i ciągłym rozszerzaniu jego sieci energetycznej.

Poza początkowym wykorzystywaniem rozległych możliwości łączności głosowej TetraNode, firma Johannesburg City Power wspólnie z Global Communications rozpoczęła testy modemów TETRA niemieckiego producenta Piciogros GmBH, z zamiarem użycia ich do transmisji danych SCADA poprzez sieć TETRA. Po pomyślnym zakończeniu tych testów dostawca energii z Johannesburga planuje wdrożenie modemów i usprawnienie swojej działalności przy pomocy usług TetraNode SDS i Packet Data firmy Rohill.

Źródło: www.rohill.nl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń