Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Pierwszy etap przetargu OCSŁR zakończony

Pierwszy etap przetargu OCSŁR zakończony

 

Dzisiaj tj. 29 września 2010, o godzinie 12:00 upłynął termin składania ofert w pierwszym etapie przetargu na OCSŁR-1. Dokładnie w tym samym czasie nastąpi publiczne otwarcie wniosków  w siedzibie CPI. Do dalszego etapu zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 5 oferentów.  Pierwotny termin przetargu został przedłużony o 2 tygodnie, o czym pisaliśmy w tym artykule Przetarg na OCSŁR przedłużony o 2 tygodnie.

Dalszym etapem będą postępowania szczegółowe. Ile ich będzie i co będą zawierały ? – na te pytania, na chwile obecną,  trudno odpowiedzieć. Poprzednie przetargi w CPI odbywały się sprawnie, więc można mieć nadzieję, że i tym razem CPI nie zawiedzie i dość szybko nastąpi wyłonienie zwycięzcy. Należy jednak pamiętać, iż przedmiot przetargu jest złożony i skomplikowany a rozstrzygnięcie z pewnością nie nastąpi w tym roku, lecz najprawdopodobniej na początku przyszłego.

Później pozostanie tylko realizacja zawartego kontraktu.

Tetraforum będzie się starało informować swoich czytelników na bieżącą o postępach prac.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń