Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Pierwszy etap przetargu OCSŁR zakończony

Pierwszy etap przetargu OCSŁR zakończony

 

Dzisiaj tj. 29 września 2010, o godzinie 12:00 upłynął termin składania ofert w pierwszym etapie przetargu na OCSŁR-1. Dokładnie w tym samym czasie nastąpi publiczne otwarcie wniosków  w siedzibie CPI. Do dalszego etapu zostanie zakwalifikowanych maksymalnie 5 oferentów.  Pierwotny termin przetargu został przedłużony o 2 tygodnie, o czym pisaliśmy w tym artykule Przetarg na OCSŁR przedłużony o 2 tygodnie.

Dalszym etapem będą postępowania szczegółowe. Ile ich będzie i co będą zawierały ? – na te pytania, na chwile obecną,  trudno odpowiedzieć. Poprzednie przetargi w CPI odbywały się sprawnie, więc można mieć nadzieję, że i tym razem CPI nie zawiedzie i dość szybko nastąpi wyłonienie zwycięzcy. Należy jednak pamiętać, iż przedmiot przetargu jest złożony i skomplikowany a rozstrzygnięcie z pewnością nie nastąpi w tym roku, lecz najprawdopodobniej na początku przyszłego.

Później pozostanie tylko realizacja zawartego kontraktu.

Tetraforum będzie się starało informować swoich czytelników na bieżącą o postępach prac.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń