Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze MSWiA dementuje informacje o "skasowaniu" przetargu OCSŁR

MSWiA dementuje informacje o „skasowaniu” przetargu OCSŁR

Wczoraj na portalu ngi24.pl pojawiła się informacja o możliwości „skasowania” przetargu OCSŁR. W odpowiedzi na artykuł rzecznik prasowy MSWiA Pani Małgorzata Woźniak napisała do redaktora naczelnego ngi24.pl Mariusza Zielke:

„Celem Ogólnokrajowego Cyfrowego Systemu Łączności Radiowej jest dostarczenie w możliwie krótkim czasie, służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo i ratownictwo, zintegrowanego narzędzia łączności, który swoim zasięgiem obejmie znaczny obszar kraju. Zwracam uwagę, że na możliwości realizacji tego projektu ma wpływ przebieg procesu przetargowego, który obecnie jest rozstrzygany przez Krajową Izbę Odwoławczą. W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji nie podjęto decyzji o unieważnieniu przetargu na zawarcie umowy w ramach budowy OCSŁR. Przetarg jest prowadzony zgodnie z obowiązującą procedurą”

Rozprawy w sprawie odwołań w  Krajowej Izbie Odwoławczej, o których pisaliśmy w tej wiadomości odbyły się w piątek (26.11) oraz w poniedziałek (29.11). Decyzją przewodniczącego oddalono odwołanie złożone przez konsorcjum Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych, IABG i Science Aplications International Corporation. Ogłoszenie orzeczenia w trzech pozostałych odwołaniach ( EADS, Alcatel-Lucent i Motorola) nastąpi w poniedziałek 6 grudnia 2010, o godzinie 15:00.


[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń