Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze MSWiA dementuje informacje o "skasowaniu" przetargu OCSŁR

MSWiA dementuje informacje o „skasowaniu” przetargu OCSŁR

Wczoraj na portalu ngi24.pl pojawiła się informacja o możliwości „skasowania” przetargu OCSŁR. W odpowiedzi na artykuł rzecznik prasowy MSWiA Pani Małgorzata Woźniak napisała do redaktora naczelnego ngi24.pl Mariusza Zielke:

„Celem Ogólnokrajowego Cyfrowego Systemu Łączności Radiowej jest dostarczenie w możliwie krótkim czasie, służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo i ratownictwo, zintegrowanego narzędzia łączności, który swoim zasięgiem obejmie znaczny obszar kraju. Zwracam uwagę, że na możliwości realizacji tego projektu ma wpływ przebieg procesu przetargowego, który obecnie jest rozstrzygany przez Krajową Izbę Odwoławczą. W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji nie podjęto decyzji o unieważnieniu przetargu na zawarcie umowy w ramach budowy OCSŁR. Przetarg jest prowadzony zgodnie z obowiązującą procedurą”

Rozprawy w sprawie odwołań w  Krajowej Izbie Odwoławczej, o których pisaliśmy w tej wiadomości odbyły się w piątek (26.11) oraz w poniedziałek (29.11). Decyzją przewodniczącego oddalono odwołanie złożone przez konsorcjum Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych, IABG i Science Aplications International Corporation. Ogłoszenie orzeczenia w trzech pozostałych odwołaniach ( EADS, Alcatel-Lucent i Motorola) nastąpi w poniedziałek 6 grudnia 2010, o godzinie 15:00.


[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń