Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Orzeczenie KIO w przetargu OCSŁR - tylko u nas !

Orzeczenie KIO w przetargu OCSŁR – tylko u nas !

 

Powołując się na ustawę o o dostępie do informacji publicznej (na podstawie art. 6 ust 1 ustawy z dnia 6 września 2001 r ) serwis tetraforum.pl jako pierwszy dotarł do orzeczenia Krajowej Izby Odwoławczej w sprawie odwołań oferentów w przetargu na ,,Zaprojektowanie, budowa i wdrożenie Ogólnokrajowego Cyfrowego Systemu Łączności Radiowej – etap I” (OCSŁR).

Potwierdzają się wszystkie nasze wcześniejsze doniesienia odnośnie uwzględnienia odwołań, o których pisaliśmy w artykule EADS nadal w grze ! Odwołania uwzględnione. Na 41 stronach  dokumentu znajdziemy wyczerpujące uzasadnienia do odwołań złożonych przez konsorcjum ATM i EADS, konsorcjum Motorola oraz konsorcjum Alcatel-Lucent i Selex Communications.

 

W podsumowaniu czytamy:

„Podsumowując, uwzględniono wszystkie trzy odwołania: Izba ustaliła, że Konsorcjum EADS nie powinno być wykluczone z postępowania w związku z dokumentami podmiotu trzeciego, należy wyjaśnić spełnienie warunków udziału w postępowaniu wykonawcy Siemens oraz odtajnić informacje nie stanowiące tajemnicy przedsiębiorstwa, a będące podstawą do oceny spełnienia przez wykonawców warunków udziału w postępowaniu – wobec czego nakazano Zamawiającemu powtórzenie oceny wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu i orzeczono jak w sentencji.”

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do pobrania i zapoznania się z tym dokumentem.

Czytaj całość:

Orzeczenie_Krajowej_Izby_Odwolawczej_OCSLR_CPI_MSWiA…pdf

Chcesz otrzymywać  informacjo o nowościach na naszej stronie ? Zapisz się na nasz NewsLetter (wystarczy podać adres e-mail).

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń