Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Ooredoo rozbudowuje swoją katarską sieć TETRA

Ooredoo rozbudowuje swoją katarską sieć TETRA

Katarska firma telekomunikacyjna Ooredoo podała do wiadomości, że zarządzana przez nią sieć TETRA rozrosła się do rozmiaru jednej z największych na świecie komercyjnych sieci TETRA. Obecnie w Katarze korzysta z niej 290 klientów i 27 tys. użytkowników, którym oferowana jest niezawodna łączność i profesjonalne aplikacje radiowe, takie jak systemy dyspozytorskie wspomagane komputerowo (CAD), rejestracja połączeń głosowych i automatyczna lokalizacja pojazdów (AVL).

W ramach ciągłego ulepszania swoich usług biznesowych, Ooredoo modernizuje swoje usługi TETRA, aby uczynić je bardziej dostępnymi dla średnich i małych przedsiębiorstw. Operator zmniejszył między innymi wysokość miesięcznego abonamentu na usługi TETRA z 99 do 90 riali katarskich.

Poza szerokim wyborem aplikacji opartych o standard TETRA, wspomniane usługi obejmują pełen zestaw usług komunikacyjnych, w tym wywołania indywidualne, grupowe i rozgłoszeniowe, szeroki wybór kompatybilnych radiotelefonów różnych producentów, wsparcie techniczne oraz czynną 24 godziny na dobę linię telefoniczną, na której można uzyskać pomoc.

Ooredoo świadczy swoje usługi TETRA od 2005 roku, oferując bezpieczne kanały komunikacyjne i pełną nadmiarowość w zakresie pokrycia sygnałem przez stacje bazowe.

Źródło: www.ooredoo.qa

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń