Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Ooredoo rozbudowuje swoją katarską sieć TETRA

Ooredoo rozbudowuje swoją katarską sieć TETRA

Katarska firma telekomunikacyjna Ooredoo podała do wiadomości, że zarządzana przez nią sieć TETRA rozrosła się do rozmiaru jednej z największych na świecie komercyjnych sieci TETRA. Obecnie w Katarze korzysta z niej 290 klientów i 27 tys. użytkowników, którym oferowana jest niezawodna łączność i profesjonalne aplikacje radiowe, takie jak systemy dyspozytorskie wspomagane komputerowo (CAD), rejestracja połączeń głosowych i automatyczna lokalizacja pojazdów (AVL).

W ramach ciągłego ulepszania swoich usług biznesowych, Ooredoo modernizuje swoje usługi TETRA, aby uczynić je bardziej dostępnymi dla średnich i małych przedsiębiorstw. Operator zmniejszył między innymi wysokość miesięcznego abonamentu na usługi TETRA z 99 do 90 riali katarskich.

Poza szerokim wyborem aplikacji opartych o standard TETRA, wspomniane usługi obejmują pełen zestaw usług komunikacyjnych, w tym wywołania indywidualne, grupowe i rozgłoszeniowe, szeroki wybór kompatybilnych radiotelefonów różnych producentów, wsparcie techniczne oraz czynną 24 godziny na dobę linię telefoniczną, na której można uzyskać pomoc.

Ooredoo świadczy swoje usługi TETRA od 2005 roku, oferując bezpieczne kanały komunikacyjne i pełną nadmiarowość w zakresie pokrycia sygnałem przez stacje bazowe.

Źródło: www.ooredoo.qa

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń