Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Ooredoo rozbudowuje swoją katarską sieć TETRA

Ooredoo rozbudowuje swoją katarską sieć TETRA

Katarska firma telekomunikacyjna Ooredoo podała do wiadomości, że zarządzana przez nią sieć TETRA rozrosła się do rozmiaru jednej z największych na świecie komercyjnych sieci TETRA. Obecnie w Katarze korzysta z niej 290 klientów i 27 tys. użytkowników, którym oferowana jest niezawodna łączność i profesjonalne aplikacje radiowe, takie jak systemy dyspozytorskie wspomagane komputerowo (CAD), rejestracja połączeń głosowych i automatyczna lokalizacja pojazdów (AVL).

W ramach ciągłego ulepszania swoich usług biznesowych, Ooredoo modernizuje swoje usługi TETRA, aby uczynić je bardziej dostępnymi dla średnich i małych przedsiębiorstw. Operator zmniejszył między innymi wysokość miesięcznego abonamentu na usługi TETRA z 99 do 90 riali katarskich.

Poza szerokim wyborem aplikacji opartych o standard TETRA, wspomniane usługi obejmują pełen zestaw usług komunikacyjnych, w tym wywołania indywidualne, grupowe i rozgłoszeniowe, szeroki wybór kompatybilnych radiotelefonów różnych producentów, wsparcie techniczne oraz czynną 24 godziny na dobę linię telefoniczną, na której można uzyskać pomoc.

Ooredoo świadczy swoje usługi TETRA od 2005 roku, oferując bezpieczne kanały komunikacyjne i pełną nadmiarowość w zakresie pokrycia sygnałem przez stacje bazowe.

Źródło: www.ooredoo.qa

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń