Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Mentura partnerem strategicznym operatora dubajskiej sieci TETRA

Mentura partnerem strategicznym operatora dubajskiej sieci TETRA

Nedaa, operator rządowej sieci TETRA w Dubaju i Grupa Mentura, wiodący twórca aplikacji do profesjonalnej łączności ruchomej zawarli porozumienie w sprawie dostarczenia systemu automatycznej lokalizacji pojazdów (AVL) dla platform pozycjonowania pojazdów (TETRA Vehicle Positioning Platforms). System ten, oparty o platformę TETRA Tracker Location Platform Grupy Mentura, zapewnia przekazywanie w czasie rzeczywistym informacji o lokalizacji do dyspozytorni.

„Mentura ma niezrównaną historię osiągnięć we wdrażaniu innowacyjnych aplikacji i systemów zarządzania TETRA, co pozwala nam odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie ze strony naszych klientów na usługi danych i usługi z wartością dodaną. Nedaa stara się oferować profesjonalne usługi szerokopasmowe, a produkty Grupy Mentura dają nam najnowocześniejsze, przyszłościowe narzędzie służące do tego,” powiedział Mansoor Bu Osaiba, wicedyrektor generalny Nedaa.

Sieć Nedaa jest wykorzystywana do łączności o znaczeniu krytycznym przez główne organizacje rządowe. Przeglądarkowy system AVL jest natomiast oferowany klientom ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

„Grupa Mentura jest bardzo dumna z faktu, że została wybrana przez Nedaa partnerem strategicznym”, powiedział Sami Honkaniemi, dyrektor generalny Grupy Mentura.

Grupa Mentura jest wiodącym dostawcą aplikacji danych oraz aplikacji do zarządzania sieciami PMR (Professional Mobile Radio) dla operatorów sieci, organizacji użytkowników i agencji bezpieczeństwa publicznego z całego świata. Jej główna siedziba znajduje się w Helsinkach, w Finlandii.

Astrid belgijska sieć TETRA logoPrzedstawiciele Grupy Mentura wezmą udział w rozpoczynających się dzisiaj w Belgii Dniach Użytkowników Sieci ASTRID (ASTRID User Days), której dostawcą jest firma Cassidian. Na wydarzeniu tym pojawi się ok. 1500 uczestników.

 

O Astrid.

Belgijska narodowa sieć TETRA o nazwie „ASTRID” została wybudowana przez firmę Cassidian w latach 2000- 2003. Obecnie z systemu korzysta ponad 70 000 użytkowników.

 

Źródło: www.menturagroup.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń