Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nowe radiotelefony TETRA dla Straży Miejskiej w Krakowie

Nowe radiotelefony TETRA dla Straży Miejskiej w Krakowie

Straż Miejska w Krakowie rozstrzygnęła przetarg na dostawę i instalację fabrycznie nowych radiotelefonów TETRA. Nowe urządzenia będą pracować w istniejącym systemie DIMETRA IP 3.8. Motorola. Przedmiotem dostawy były również elementy wyposażenia, takie jak zasilacze, głośniki, słuchawki oraz ładowarki.

Zamówienie zostało podzielone na dwie części:

Część 1 : Radiotelefon bazowy

  • Dostawa i instalacja we wskazanej lokalizacji jednego radiotelefonu bazowego TETRA typu MTM5200 lub równoważnego, z podstawką biurkową, zasilaczem z akumulatorem rezerwowym, głośnikiem 13W, mikrofonem biurkowym, dokumentacją w języku polskim, deklaracją zgodności i kartą gwarancyjną . Zestaw ma umożliwiać nagrywanie prowadzonych rozmów na rejestratorze typu FONTEL 4NET.

Część 2: Sprzęt łączności

  • Dostawa i instalacja we wskazanych lokalizacjach 11 kompletów urządzeń składających się z następujących elementów:  Radiotelefon bazowy TETRA typu MTM5200 lub równoważny, z podstawką biurkową, zasilaczem z akumulatorem rezerwowym, głośnikiem 13W, mikrofonem biurkowym, dokumentacją w języku polskim, deklaracją zgodności i kartą gwarancyjną. Zestaw ma umożliwiać nagrywanie prowadzonych rozmów na rejestratorze typu FONTEL 4NET.

Zamawiający dopuszcza wykorzystanie posiadanych podstawek pod radiotelefony, w których zainstalowany jest głośnik i moduł służący do połączenia radiotelefonu z rejestratorem rozmów.

  • Dostawa i włączenie do obecnie używanego systemu 104 lub opcjonalnie 120 radiotelefonów przenośnych TETRA typu MTP3250 lub równoważnych, z futerałem skórzanym i uchwytem do paska, dokumentacją w języku polskim, deklaracją zgodności i kartą gwarancyjną. Radiotelefony muszą umożliwiać współpracę z posiadanym oprogramowaniem Consel firmy Aksel.
  • Dostawa i włączenie do obecnie używanego systemu 10 radiotelefonów przenośnych TETRA typu MTP6750 lub równoważnych, z futerałem skórzanym i uchwytem do paska, dokumentacją w języku polskim, deklaracją zgodności i kartą gwarancyjną. Radiotelefony muszą umożliwiać współpracę z posiadanym oprogramowaniem ConSEL firmy Aksel.
  • Dostawa 15 uniwersalnych ładowarek biurkowych, umożliwiających jednoczesne ładowanie jednego akumulatora podpiętego do radiotelefonu oraz drugiego akumulatora luzem.
  • Dostawa 18 ładowarek sześciopozycyjnych z odpowiednimi wkładkami, umożliwiających jednoczesne ładowanie sześciu akumulatorów.
  • Dostawa 70 uniwersalnych słuchawek przewodowych do radiotelefonów przenośnych, z mikrofonem i przyciskiem PTT umieszczonym na przewodzie.

Zamawiający wymagał wpłaty wadium dotyczącego pierwszej części w wysokości 140 zł oraz dotyczącego drugiej części w wysokości 12900 zł. Wykonawca powinien udzielić gwarancji na wyroby będące przedmiotem zamówienia na minimum 24 miesiące, z wyjątkiem akumulatorów, dla których gwarancja powinna być udzielona na minimum 12 miesięcy.

Wnioski o dopuszczenie do postępowania lub oferty należało złożyć w siedzibie Straży Miejskiej Miasta Krakowa w terminie do 25 sierpnia 2015. Oferty były oceniane na podstawie następujących kryteriów: cena – 90; gwarancja – 10.

Złożone zostały dwie oferty spełniające wymagania przetargowe. W wyniku postępowania kwalifikacyjnego wybrano następujących dostawców sprzętu:

  • W części pierwszej – IP Connect Sp. z o.o. z Rybnika.
  • W części drugiej – konsorcjum firm: Aksel Sp. z o.o. i Siltec Sp. z o.o.

Źródło: Straż Miejska Kraków

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń