Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nowe radiotelefony TETRA dla Straży Miejskiej w Krakowie

Nowe radiotelefony TETRA dla Straży Miejskiej w Krakowie

Straż Miejska w Krakowie rozstrzygnęła przetarg na dostawę i instalację fabrycznie nowych radiotelefonów TETRA. Nowe urządzenia będą pracować w istniejącym systemie DIMETRA IP 3.8. Motorola. Przedmiotem dostawy były również elementy wyposażenia, takie jak zasilacze, głośniki, słuchawki oraz ładowarki.

Zamówienie zostało podzielone na dwie części:

Część 1 : Radiotelefon bazowy

  • Dostawa i instalacja we wskazanej lokalizacji jednego radiotelefonu bazowego TETRA typu MTM5200 lub równoważnego, z podstawką biurkową, zasilaczem z akumulatorem rezerwowym, głośnikiem 13W, mikrofonem biurkowym, dokumentacją w języku polskim, deklaracją zgodności i kartą gwarancyjną . Zestaw ma umożliwiać nagrywanie prowadzonych rozmów na rejestratorze typu FONTEL 4NET.

Część 2: Sprzęt łączności

  • Dostawa i instalacja we wskazanych lokalizacjach 11 kompletów urządzeń składających się z następujących elementów:  Radiotelefon bazowy TETRA typu MTM5200 lub równoważny, z podstawką biurkową, zasilaczem z akumulatorem rezerwowym, głośnikiem 13W, mikrofonem biurkowym, dokumentacją w języku polskim, deklaracją zgodności i kartą gwarancyjną. Zestaw ma umożliwiać nagrywanie prowadzonych rozmów na rejestratorze typu FONTEL 4NET.

Zamawiający dopuszcza wykorzystanie posiadanych podstawek pod radiotelefony, w których zainstalowany jest głośnik i moduł służący do połączenia radiotelefonu z rejestratorem rozmów.

  • Dostawa i włączenie do obecnie używanego systemu 104 lub opcjonalnie 120 radiotelefonów przenośnych TETRA typu MTP3250 lub równoważnych, z futerałem skórzanym i uchwytem do paska, dokumentacją w języku polskim, deklaracją zgodności i kartą gwarancyjną. Radiotelefony muszą umożliwiać współpracę z posiadanym oprogramowaniem Consel firmy Aksel.
  • Dostawa i włączenie do obecnie używanego systemu 10 radiotelefonów przenośnych TETRA typu MTP6750 lub równoważnych, z futerałem skórzanym i uchwytem do paska, dokumentacją w języku polskim, deklaracją zgodności i kartą gwarancyjną. Radiotelefony muszą umożliwiać współpracę z posiadanym oprogramowaniem ConSEL firmy Aksel.
  • Dostawa 15 uniwersalnych ładowarek biurkowych, umożliwiających jednoczesne ładowanie jednego akumulatora podpiętego do radiotelefonu oraz drugiego akumulatora luzem.
  • Dostawa 18 ładowarek sześciopozycyjnych z odpowiednimi wkładkami, umożliwiających jednoczesne ładowanie sześciu akumulatorów.
  • Dostawa 70 uniwersalnych słuchawek przewodowych do radiotelefonów przenośnych, z mikrofonem i przyciskiem PTT umieszczonym na przewodzie.

Zamawiający wymagał wpłaty wadium dotyczącego pierwszej części w wysokości 140 zł oraz dotyczącego drugiej części w wysokości 12900 zł. Wykonawca powinien udzielić gwarancji na wyroby będące przedmiotem zamówienia na minimum 24 miesiące, z wyjątkiem akumulatorów, dla których gwarancja powinna być udzielona na minimum 12 miesięcy.

Wnioski o dopuszczenie do postępowania lub oferty należało złożyć w siedzibie Straży Miejskiej Miasta Krakowa w terminie do 25 sierpnia 2015. Oferty były oceniane na podstawie następujących kryteriów: cena – 90; gwarancja – 10.

Złożone zostały dwie oferty spełniające wymagania przetargowe. W wyniku postępowania kwalifikacyjnego wybrano następujących dostawców sprzętu:

  • W części pierwszej – IP Connect Sp. z o.o. z Rybnika.
  • W części drugiej – konsorcjum firm: Aksel Sp. z o.o. i Siltec Sp. z o.o.

Źródło: Straż Miejska Kraków

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń