Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nowe radiotelefony TETRA dla Straży Miejskiej w Krakowie

Nowe radiotelefony TETRA dla Straży Miejskiej w Krakowie

Straż Miejska w Krakowie rozstrzygnęła przetarg na dostawę i instalację fabrycznie nowych radiotelefonów TETRA. Nowe urządzenia będą pracować w istniejącym systemie DIMETRA IP 3.8. Motorola. Przedmiotem dostawy były również elementy wyposażenia, takie jak zasilacze, głośniki, słuchawki oraz ładowarki.

Zamówienie zostało podzielone na dwie części:

Część 1 : Radiotelefon bazowy

  • Dostawa i instalacja we wskazanej lokalizacji jednego radiotelefonu bazowego TETRA typu MTM5200 lub równoważnego, z podstawką biurkową, zasilaczem z akumulatorem rezerwowym, głośnikiem 13W, mikrofonem biurkowym, dokumentacją w języku polskim, deklaracją zgodności i kartą gwarancyjną . Zestaw ma umożliwiać nagrywanie prowadzonych rozmów na rejestratorze typu FONTEL 4NET.

Część 2: Sprzęt łączności

  • Dostawa i instalacja we wskazanych lokalizacjach 11 kompletów urządzeń składających się z następujących elementów:  Radiotelefon bazowy TETRA typu MTM5200 lub równoważny, z podstawką biurkową, zasilaczem z akumulatorem rezerwowym, głośnikiem 13W, mikrofonem biurkowym, dokumentacją w języku polskim, deklaracją zgodności i kartą gwarancyjną. Zestaw ma umożliwiać nagrywanie prowadzonych rozmów na rejestratorze typu FONTEL 4NET.

Zamawiający dopuszcza wykorzystanie posiadanych podstawek pod radiotelefony, w których zainstalowany jest głośnik i moduł służący do połączenia radiotelefonu z rejestratorem rozmów.

  • Dostawa i włączenie do obecnie używanego systemu 104 lub opcjonalnie 120 radiotelefonów przenośnych TETRA typu MTP3250 lub równoważnych, z futerałem skórzanym i uchwytem do paska, dokumentacją w języku polskim, deklaracją zgodności i kartą gwarancyjną. Radiotelefony muszą umożliwiać współpracę z posiadanym oprogramowaniem Consel firmy Aksel.
  • Dostawa i włączenie do obecnie używanego systemu 10 radiotelefonów przenośnych TETRA typu MTP6750 lub równoważnych, z futerałem skórzanym i uchwytem do paska, dokumentacją w języku polskim, deklaracją zgodności i kartą gwarancyjną. Radiotelefony muszą umożliwiać współpracę z posiadanym oprogramowaniem ConSEL firmy Aksel.
  • Dostawa 15 uniwersalnych ładowarek biurkowych, umożliwiających jednoczesne ładowanie jednego akumulatora podpiętego do radiotelefonu oraz drugiego akumulatora luzem.
  • Dostawa 18 ładowarek sześciopozycyjnych z odpowiednimi wkładkami, umożliwiających jednoczesne ładowanie sześciu akumulatorów.
  • Dostawa 70 uniwersalnych słuchawek przewodowych do radiotelefonów przenośnych, z mikrofonem i przyciskiem PTT umieszczonym na przewodzie.

Zamawiający wymagał wpłaty wadium dotyczącego pierwszej części w wysokości 140 zł oraz dotyczącego drugiej części w wysokości 12900 zł. Wykonawca powinien udzielić gwarancji na wyroby będące przedmiotem zamówienia na minimum 24 miesiące, z wyjątkiem akumulatorów, dla których gwarancja powinna być udzielona na minimum 12 miesięcy.

Wnioski o dopuszczenie do postępowania lub oferty należało złożyć w siedzibie Straży Miejskiej Miasta Krakowa w terminie do 25 sierpnia 2015. Oferty były oceniane na podstawie następujących kryteriów: cena – 90; gwarancja – 10.

Złożone zostały dwie oferty spełniające wymagania przetargowe. W wyniku postępowania kwalifikacyjnego wybrano następujących dostawców sprzętu:

  • W części pierwszej – IP Connect Sp. z o.o. z Rybnika.
  • W części drugiej – konsorcjum firm: Aksel Sp. z o.o. i Siltec Sp. z o.o.

Źródło: Straż Miejska Kraków

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń