Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider

Nagrody TETRA 2012

W tym roku TETRA Association i TETRA Today wspólnie powołały nagrodę International TETRA Awards 2012. Nagrody zostaną przyznane najlepszym produktom roku w branży TETRA. Stworzono kilka różnych kategorii, zarówno dla runku bezpieczeństwa publicznego jak i komercyjnego.

Nagrody TETRA 2012 - International TETRA Awards 2012

Nagroda przyznawana będzie producentom najlepszego produktu TETRA dla służb bezpieczeństwa publicznego, użytkowników komercyjnych, za wyroby wyróżniające się oryginalnością, innowacyjnością, walorami eksploatacyjnymi oraz korzystnymi wskaźnikami ekonomicznymi.

Ocenie podlegać będą też walory eksploatacyjne, funkcjonalność produktu oraz zastosowanie praktyczne i korzyści biznesowe dla użytkowników. Termin zgłaszania produktów upływa 15 grudnia 2011, a ogłoszenie wyników nastąpi 16 marca 2012 na uroczystej gali w hotelu Savoy w Londynie.

Udział w konkursie daje możliwość prezentacji i promocji swoich wyrobów wobec najbardziej kompetentnego składu konkursowego jakim będą Członkowie TETRA Association, specjaliści i niezależni eksperci branżowi cieszący się publicznym autorytetem.

Kategorie konkursowe to:

1. Najlepszy produkt dla przedsiębiorstw (Best TETRA Enterprise Product) – W tej kategorii sędziowie będą szukać produktu, który najlepiej wykorzystuje możliwości oferowane przez standard TETRA. Produkt musi być bogaty w funkcje, łatwy w obsłudze i mieć zastosowanie do szerokiego spektrum aplikacji przeznaczonych dla użytkowników o znaczeniu niekrytycznych. Mile widziane dowody na to, że produkt przyniósł korzyści dla użytkownika końcowego. Studium przypadku i referencje będą dodatkowym atutem.

2. Najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorstw (Best TETRA Enterprise Solution) – Ta nagroda zostanie przyznana najlepszemu całościowemu systemowi łączności TETRA. Sędziowie będą szukać dowodów na spełnienie wymagań postawionych przez klienta, w tym wybór komponentów w całym systemie. Dodatkowe premiowane będą takie cechy funkcjonalne jak: skalowalność, adaptacja do przyszłych wymagań i warunków pracy systemu, biorąc pod uwagę prawdopodobny rozwój użytkownika końcowego biznesu.

3. Najlepsze zastosowanie TETRY w przemyśle prywatnym (Best use of TETRA for Private Industry). Nagroda ta skierowana jest do przedstawicieli przemysłu, którzy zdecydowali się na wdrożenie systemu TETRA. Zgłoszenie do konkursy powinno zawierać opis przypadku biznesowego, wraz ze szczegółami procesu decyzyjnego prowadzącego do zaadoptowania systemu TETRA w swoim przedsiębiorstwie. Wszelkie dane dowodzące przydatności TETRY w codziennych, rutynowych procesach biznesowych będą bardzo pomocne.

4. Najlepsze wykorzystanie TETRA w sektorze bezpieczeństwa publicznego. (Best use of TETRA for Public Safety ‚Blue Light’ use) Równolegle z kategorią dla  przemysłu prywatnego, ta nagroda skupi uwagę na zastosowaniu TETRY w sektorze służb o znaczeniu krytycznym. Sędziowie będą szukać dowodów na podniesienie bezpieczeństwa przesyłanych danych, zaadaptowania możliwości standardu TETRA na wielu platformach, niezawodność, skalowalność, interoperacyjność czy efektywnego wykorzystanie pasma radiowego. Parametry, które jasną pokażą, jak system TETRA przyczynił się do skrócenia czasu reakcji na zdarzenie,  zmniejszenie obszarów bez zasięgu i poprawy bezpieczeństwa pracowników, będą dodatkowym atutem.

5. Najbardziej innowacyjny produkt TETRA (Best TETRA Innovation) Nagroda w tej kategorii zostanie przyznana produktom o niespotykanej innowacyjności i pomysłowości.  Sędziowie będą szukać produktów, systemów i rozwiązań, które choć nie są powszechnie znane to jednak przyniosły doskonałe rezultaty i efekty.

6. Najbardziej Ekologiczny Produkt TETRA (Green TETRA Award) W tej kategorii oceniane będą oddziaływanie produktu na środowisko, w tym metody regeneracji, recycling, biodegradowalność oraz oszczędność zużycia materiałów i energii wykorzystanej do produkcji.

 

Źródło: http://www.tetra-awards.com/

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń