Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Na czym polega problem z łącznością w Policji?

Na czym polega problem z łącznością w Policji?

Arkadiusz Letkiewicz z-ca komendanta głównego ds. logistyki (fot.gazeta.policja.pl)W najnowszy numerze magazynu „Policja 997” można znaleźć krótki ale bardzo ciekawy wywiad z insp. Arkadiuszem Letkiewiczem, zastępcą komendanta głównego Policji ds. logistyki. Publikacja nosi tytuł „Przed nami trudne decyzje”.

Na pytanie Na czym polega problem z łącznością? Letkiewicz odpowiada:Cała Europa z wyjątkiem Polski i Albanii korzysta z łączności tetrowskiej. A my od kilku lat próbujemy wymyślać jakieś dziwolągi, które w żaden sposób nie przystają do rzeczywistości. Zwłaszcza że Unia Europejska nakreśliła wytyczne, że to Tetra ma być obowiązującym systemem łączności.”

Kiedy zapadną decyzje?
A. L.– Muszą zapaść lada miesiąc. W ciągu najdalej dwóch lat powinniśmy mieć dobrze działające systemy informatyki i łączności.

Czytaj cały wywiadu dostępny pod adresem:

http://gazeta.policja.pl/portal/997/1297/76206/Przed_nami_trudne_decyzje.html

Treść rekomendacji Unii Europejskiej dostępna jest w artykule Rekomendacja Schengen odnośnie systemów radiowych dla służb bezpieczeństwa publicznego


 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń