Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze MyView – narzędzie administracyjne dla sieci Dimetra

MyView – narzędzie administracyjne dla sieci Dimetra

Firma Motorola Solutions wprowadziła nowe narzędzie dla administratorów sieci radiokomunikacyjnych Dimetra TETRA i ASTRO 25. Portal MyView w jednym miejscu daje pełny wgląd w pracę sieci oraz możliwość jej konfigurowania. Narzędzie pozwala klientom, dla których Motorola Solutions świadczy usługi zarządzane, na bieżąco monitorować stan sieci i sprawdzać, czy poziom świadczonych usług (SLA) jest zgodny z umową.

 

 

Dostęp do MyView można uzyskać 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, z dowolnego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową. Portal ma taką samą funkcjonalność, co narzędzia wykorzystywane przez pracowników centrum zarządzania siecią (NOC). Za jego pomocą można sprawdzić:

 

  • Ogólny status sieci – zbiór najważniejszych wskaźników wydajności oraz ostatnich powiadomień i alertów.
  • Status podsystemów – łączy dosyłowych, transmisji danych, łączności głosowej, usług dyspozytorskich i usług przywoławczych.
  • Status poszczególnych stref sieci – stan połączenia z siecią rdzeniową, procentowe wykorzystanie itp.
  • Aktualny zasięg łączności – mapka prezentująca w czasie rzeczywistym pokrycie sygnałem radiowym.
  • Archiwalne raporty – pozwalające na śledzenie wydajności sieci w czasie. Status zgłoszeń incydentów – podgląd wszystkich zgłoszeń (ticketów) wraz ze szczegółową informacją o ich obsłudze ze strony firmy Motorola Solutions.
  • Dokumenty – łatwy dostęp do wszystkich dokumentów związanych z siecią radiokomunikacyjną: instrukcji użytkownika, broszur i materiałów treningowych.

 

 

MyView powiadamia również o zdarzeniach mogących wpłynąć na funkcjonowanie sieci, takich jak trudne warunki pogodowe, planowane przerwy w dostawie energii, czy aktualizacje oprogramowania sieci.

 

Z MyView korzysta już QGC, australijski eksporter gazu ziemnego, właściciel jednej z największych w tym kraju sieci TETRA, zbudowanej i zarządzanej przez firmę Motorola Solutions.

 

Źródło: communities.motorolasolutions.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń