Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze MOTOROLA Solutions poszerza zakres działania sieci łączności TETRA w Gruzji o służby...

MOTOROLA Solutions poszerza zakres działania sieci łączności TETRA w Gruzji o służby ratownictwa

Firma Motorola Solutions podpisała dwuletni kontrakt ze Służbą Zarządzania Kryzysowego Gruzji na rozszerzenie krajowego cyfrowego systemu radiokomunikacyjnego TETRA. Ta wykorzystywana już przez policję w całym kraju od ponad 10 lat, bezpieczna i dająca się łatwo modyfikować sieć będzie teraz dostępna dla pozostałych służb ratunkowych: strażaków i ratowników medycznych.

Konieczność uruchomienia pewnego w działaniu systemu komunikacyjnego o wysokiej dostępności dla wszystkich pracowników ratownictwa i bezpieczeństwa publicznego, stała się krytyczna w następstwie ostatnich pożarów i rosnącej liczby katastrof naturalnych w Gruzji.

„Nasze rozwiązania radiowe TETRA umożliwią Służbie Zarządzania Kryzysowego Gruzji komunikację z pozostałymi organizacjami bezpieczeństwa publicznego w sytuacjach kryzysowych i pomogą im bezpieczniej prowadzić działania ratujące życie”, powiedział Michael Kaae, vice prezes ds. Skandynawii, Europy wschodniej i Rosji w Motorola Solutions.

Motorola Solutions będzie także odpowiedzialne za utrzymanie sieci i przeszkolenie gruzińskich ratowników.

Więcej informacji o platformie TETRA można znaleźć na stronie: https://www.motorolasolutions.com/pl_pl/products/dimetra-tetra.html

Źródło i fot.: https://newsroom.motorolasolutions.com

Informacje o Motorola Solutions

Motorola Solutions (NYSE: MSI) tworzy innowacyjne rozwiązania i usługi komunikacyjne do zastosowań o znaczeniu krytycznym. Dzięki nim służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne oraz klienci komercyjni budują bezpieczniejsze miasta i prężne społeczności. Więcej informacji uzyskać można odwiedzając stronę www.motorolasolutions.com/newsroom lub subskrybując firmowy kanał informacyjny.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń