Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze MOTOROLA Solutions poszerza zakres działania sieci łączności TETRA w Gruzji o służby...

MOTOROLA Solutions poszerza zakres działania sieci łączności TETRA w Gruzji o służby ratownictwa

Firma Motorola Solutions podpisała dwuletni kontrakt ze Służbą Zarządzania Kryzysowego Gruzji na rozszerzenie krajowego cyfrowego systemu radiokomunikacyjnego TETRA. Ta wykorzystywana już przez policję w całym kraju od ponad 10 lat, bezpieczna i dająca się łatwo modyfikować sieć będzie teraz dostępna dla pozostałych służb ratunkowych: strażaków i ratowników medycznych.

Konieczność uruchomienia pewnego w działaniu systemu komunikacyjnego o wysokiej dostępności dla wszystkich pracowników ratownictwa i bezpieczeństwa publicznego, stała się krytyczna w następstwie ostatnich pożarów i rosnącej liczby katastrof naturalnych w Gruzji.

„Nasze rozwiązania radiowe TETRA umożliwią Służbie Zarządzania Kryzysowego Gruzji komunikację z pozostałymi organizacjami bezpieczeństwa publicznego w sytuacjach kryzysowych i pomogą im bezpieczniej prowadzić działania ratujące życie”, powiedział Michael Kaae, vice prezes ds. Skandynawii, Europy wschodniej i Rosji w Motorola Solutions.

Motorola Solutions będzie także odpowiedzialne za utrzymanie sieci i przeszkolenie gruzińskich ratowników.

Więcej informacji o platformie TETRA można znaleźć na stronie: https://www.motorolasolutions.com/pl_pl/products/dimetra-tetra.html

Źródło i fot.: https://newsroom.motorolasolutions.com

Informacje o Motorola Solutions

Motorola Solutions (NYSE: MSI) tworzy innowacyjne rozwiązania i usługi komunikacyjne do zastosowań o znaczeniu krytycznym. Dzięki nim służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne oraz klienci komercyjni budują bezpieczniejsze miasta i prężne społeczności. Więcej informacji uzyskać można odwiedzając stronę www.motorolasolutions.com/newsroom lub subskrybując firmowy kanał informacyjny.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń