Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola otworzyła Centrum Rozwiązań o Znaczeniu Krytycznym

Motorola otworzyła Centrum Rozwiązań o Znaczeniu Krytycznym

Motorola Solutions ogłosiła niedawno otwarcie swojego Centrum Rozwiązań o Znaczeniu Krytycznym (Mission Critical Solutions Centre), zlokalizowanego w europejskiej kwaterze głównej firmy w angielskim mieście Basingstoke. To stworzone za milion euro laboratorium testowe i miejsce demonstracji na żywo pomoże w rozwoju łączności o znaczeniu krytycznym dla organizacji bezpieczeństwa publicznego.

Reakcja służb ratunkowych na zagrożenie terrorystycznym atakiem bombowym” — to jeden z wielu scenariuszy testowych odgrywanych w Centrum Rozwiązań o Znaczeniu Krytycznym. Ta placówka powstała właśnie po to, aby zaspokoić zapotrzebowanie na nowe aplikacje i usługi TETRA i LTE dla funkcjonariuszy służb ratunkowych na nadchodzące lata.

„Połączenie TETRY i opartych na standardach 3GPP mobilnych sieci szybkiej transmisji danych LTE  w przyszłości będzie mieć olbrzymi wpływ na sposób zapewniania bezpieczeństwa publicznego. Od nowych urządzeń, które bezpiecznie przechwytują i przesyłają dane do wdrożenia i zarządzania nowymi formami i poziomami wywiadu. Coraz ważniejsza jest możliwość zabezpieczenia pojedynczego widoku operacyjnego, który można pomyślnie przesyłać na bieżąco w celu uzyskania jednolitej odpowiedzi. Centrum Rozwiązań o Znaczeniu Krytycznym firmy Motorola Solutions wykorzystuje najbardziej użyteczne funkcje aplikacji TETRA i LTE aby poczynić kolejne postępy w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego”, powiedział Paul Steinberg, starszy wiceprezes i dyrektor ds. technologii w Motorola Solutions.

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com


[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń