Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola jest gospodarzem testów TEDS IOP

Motorola jest gospodarzem testów TEDS IOP

 

Motorola Solutions jest gospodarzem testów interoperacyjnych (IOP – Interoperability) szybkiej transmisji danych TEDS (TETRA Enhanced Data Services) w oparciu o swoją infrastrukturę TETRA Dimetra IP w wersji 7.1.

Motorola zaprosiła dostawców i producentów terminali TETRA do testowania swoich produktów w środowisku Dimetra IP w swoim laboratorium centrum badań i rozwoju w Kopenhadze od stycznia do marca bieżącego roku.

Testy IOP będą odbywać się zgodnie z zasadami Stowarzyszenia TETRA Association. Nad ich prawidłowym przebiegiem będzie czuwać firma ISCOM, niezależny organ wyznaczony przez Stowarzyszenia TETRA do nadzorowania procesu certyfikacji i wydawania świadectw. Wyniki będą dostępne w około 10 tygodni od zakończeniu testów.

Testy IOP infrastruktury Dimetra IP potwierdzą, iż terminale posiadające certyfikaty zgodności zostały poddane bardzo rygorystycznym testom i funkcje wyspecyfikowane w certyfikacie są całkowicie zgodne ze standardem TETRA.

motorola_tetra_base_station_mts1

„Jesteśmy podekscytowani, iż sprawiamy, że aplikację TEDS stają się rzeczywistością dla naszych klientów którzy wymagają szybszego dostępu do danych wizualnych,  a u których jest obecnie testowanych takie rozwiązanie w Europie i Azji”, powiedział Jens Kristiansen, wiceprezes i dyrektor globalnych rozwiązań TETRA , Motorola Solutions „. TEDS zapewnia bezpieczną, szybszą transmisję danych dla istniejących aplikacji i pozwala na bogatsze doświadczenia poprzez połączenie obrazu, tekstu i głosu podczas działań w terenie.”

Przypominamy, iż 8 lipca 2010 roku firma Motorola wzięła udział w konferencji „TETRA moving forward in Poland”, zorganizowanej w Warszawie przez stowarzyszenie TETRA MOU. W trakcie imprezy Motorola przedstawiła swoje najnowsze rozwiązania w standardzie TETRA, w tym jedną z najmniejszych na świecie stacji bazowych z funkcją obsługi technologii TEDS – model MTS1  (na zdjęciu obok) Pokaz urządzenia był jednocześnie jego europejską premierą – rozwiązanie zostało po raz pierwszy zaprezentowane w maju zeszłego roku na konferencji TETRA World Congress 2010 w Singapurze. Producent wprowadził do swojego portfolio również wielopasmową stację bazową MTS4E, która umożliwia rozszerzenie przepustowości klientom dysponującym dodatkowymi zasobami spektrum.

Źródło: radioresourcemag.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń