Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola jest gospodarzem testów TEDS IOP

Motorola jest gospodarzem testów TEDS IOP

 

Motorola Solutions jest gospodarzem testów interoperacyjnych (IOP – Interoperability) szybkiej transmisji danych TEDS (TETRA Enhanced Data Services) w oparciu o swoją infrastrukturę TETRA Dimetra IP w wersji 7.1.

Motorola zaprosiła dostawców i producentów terminali TETRA do testowania swoich produktów w środowisku Dimetra IP w swoim laboratorium centrum badań i rozwoju w Kopenhadze od stycznia do marca bieżącego roku.

Testy IOP będą odbywać się zgodnie z zasadami Stowarzyszenia TETRA Association. Nad ich prawidłowym przebiegiem będzie czuwać firma ISCOM, niezależny organ wyznaczony przez Stowarzyszenia TETRA do nadzorowania procesu certyfikacji i wydawania świadectw. Wyniki będą dostępne w około 10 tygodni od zakończeniu testów.

Testy IOP infrastruktury Dimetra IP potwierdzą, iż terminale posiadające certyfikaty zgodności zostały poddane bardzo rygorystycznym testom i funkcje wyspecyfikowane w certyfikacie są całkowicie zgodne ze standardem TETRA.

motorola_tetra_base_station_mts1

„Jesteśmy podekscytowani, iż sprawiamy, że aplikację TEDS stają się rzeczywistością dla naszych klientów którzy wymagają szybszego dostępu do danych wizualnych,  a u których jest obecnie testowanych takie rozwiązanie w Europie i Azji”, powiedział Jens Kristiansen, wiceprezes i dyrektor globalnych rozwiązań TETRA , Motorola Solutions „. TEDS zapewnia bezpieczną, szybszą transmisję danych dla istniejących aplikacji i pozwala na bogatsze doświadczenia poprzez połączenie obrazu, tekstu i głosu podczas działań w terenie.”

Przypominamy, iż 8 lipca 2010 roku firma Motorola wzięła udział w konferencji „TETRA moving forward in Poland”, zorganizowanej w Warszawie przez stowarzyszenie TETRA MOU. W trakcie imprezy Motorola przedstawiła swoje najnowsze rozwiązania w standardzie TETRA, w tym jedną z najmniejszych na świecie stacji bazowych z funkcją obsługi technologii TEDS – model MTS1  (na zdjęciu obok) Pokaz urządzenia był jednocześnie jego europejską premierą – rozwiązanie zostało po raz pierwszy zaprezentowane w maju zeszłego roku na konferencji TETRA World Congress 2010 w Singapurze. Producent wprowadził do swojego portfolio również wielopasmową stację bazową MTS4E, która umożliwia rozszerzenie przepustowości klientom dysponującym dodatkowymi zasobami spektrum.

Źródło: radioresourcemag.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń