Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola blisko kontraktu na TETRĘ dla Wojska

Motorola blisko kontraktu na TETRĘ dla Wojska

W przetargu ogłoszonym przez Centrum Zasobów Informatycznych – na rozbudowę, rekonfigurację i integrację systemu cyfrowej łączności radiowej TETRA w Siłach Zbrojnych RP, jedyną ofertę złożyła wczoraj firma Motorola Solutions Polska. Jej wartość to około 32,2 mln zł brutto. Budżet zamówienia gwarantowanego ustalono na 39,5 mln zł brutto.

Zamówienie podzielone jest na zamówienie gwarantowane i opcjonalne. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu Motorola Dimetra 6.2 w paśmie 380 – 430 MHz z algorytmem szyfrowania TEA 2, którego Zamawiający jest użytkownikiem. Czytaj więcej w artykule Wojsko Polskie inwestuje w system TETRA .

System ma zostać rozbudowany w dwóch etapach w rejonach ośrodków szkolenia poligonowego, jednostkach wojskowych Marynarki Wojennej, bazach lotniczych Sił Powietrznych oraz Wojsk Lądowych.

Źródło: http://zamowienia-czi.wp.mil.pl/52 Fot. Flicker/MON

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń