Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola blisko kontraktu na TETRĘ dla Wojska

Motorola blisko kontraktu na TETRĘ dla Wojska

W przetargu ogłoszonym przez Centrum Zasobów Informatycznych – na rozbudowę, rekonfigurację i integrację systemu cyfrowej łączności radiowej TETRA w Siłach Zbrojnych RP, jedyną ofertę złożyła wczoraj firma Motorola Solutions Polska. Jej wartość to około 32,2 mln zł brutto. Budżet zamówienia gwarantowanego ustalono na 39,5 mln zł brutto.

Zamówienie podzielone jest na zamówienie gwarantowane i opcjonalne. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu Motorola Dimetra 6.2 w paśmie 380 – 430 MHz z algorytmem szyfrowania TEA 2, którego Zamawiający jest użytkownikiem. Czytaj więcej w artykule Wojsko Polskie inwestuje w system TETRA .

System ma zostać rozbudowany w dwóch etapach w rejonach ośrodków szkolenia poligonowego, jednostkach wojskowych Marynarki Wojennej, bazach lotniczych Sił Powietrznych oraz Wojsk Lądowych.

Źródło: http://zamowienia-czi.wp.mil.pl/52 Fot. Flicker/MON

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń