Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Metro w Santiago de Chile wybiera rozwiązania TETRA Hytera

Metro w Santiago de Chile wybiera rozwiązania TETRA Hytera

Spółka Hytera Mobilfunk uzyskała kontrakt na dostawę systemu łączności radiowej TETRA do celów bezpiecznej komunikacji radiowej w sieci metra w stolicy Chile. Umowa została podpisana przez strony w Santiago de Chile. Spółka Hytera Mobilfunk GmbH, przy ścisłej współpracy z miejscowym partnerem SICE Chile, będzie zapewniać cyfrową łączność głosową oraz transmisję danych zapewniając bezpieczne i wydajne funkcjonowanie całej sieci metra w Santiago.

W ramach tego istotnego projektu, Hytera dostarczy 4 węzły komutacyjne TETRA i 77 stacji bazowych TETRA, które będą obejmowały zasięgiem wszystkie linie metra w Santiago de Chile. Zgodnie z projektem, system łączności radiowej TETRA ACCESSNET-T IP spółki Hytera obejmie obecne linie metra numer: 1, 2, 4, 4A i 5, a także dwie przyszłe linie nr 3 i 6. Aby jeszcze bardziej usprawnić funkcjonowanie sieci, Hytera dostarczy do sterowni metra 42 konsole dla dyspozytorów oraz systemy nagrywania rozmów. Wraz z systemem radiowym, spółka Hytera dostarczy ponad 2 000 radiotelefonów TETRA, począwszy od przenośnych Hytera PT580H i mobilnych Hytera MT680, a skończywszy na specjalnych rozwiązaniach w zakresie pokładowych urządzeń radiowych w pociągach.

Hytera-tetra-infrastruktura-radiotelefony-portfolio-produktow

Metro w Santiago, Chile
Metro-de-Santiago-logoMetro w Santiago jest obsługiwane przez przedsiębiorstwo Metro S.A. Zostało oddane do użytku w roku 1975 i obsługuje Region Metropolitalny Santiago i ok. 6 mln jego mieszkańców. Liczące 100 stacji i mające długość ponad 100 km (ok. 64 mil) metro w Santiago jest dzisiaj największa siecią metra w Ameryce Południowej.
Metro to obsługuje ponad 2 200 000 pasażerów dziennie co czyni je czwartym co do wielkości systemem komunikacji miejskiej w obu Amerykach pod względem liczby przewiezionych pasażerów. Celem jest dalsze zwiększenie tej liczby w nadchodzących latach.

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego. Hytera posiada szeroką, ogólnoświatową sieć sprzedaży obejmującą 3 spółki zależne działające w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Niemczech oraz 14 oddziałów i 8 biur. Dzięki współpracy z ponad 600 partnerami na całym świecie, spółka błyskawicznie reaguje na wszelkie potrzeby klientów.

Źródło: Hytera.com Fot. Wikipedia

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń