Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze MAXTO i IP Connect wybrane do modernizacji policyjnej TETRY

MAXTO i IP Connect wybrane do modernizacji policyjnej TETRY

Centrum Projektów Informatycznych poinformowało o wyborze konsorcjum firm MAXTO i IP Connect do realizacji projektu modernizacji systemów TETRA wykorzystywanych przez polską policję. Zadaniem zwycięskiego tandemu firm będzie wymiana całej infrastruktury systemów TETRA pracujących obecnie w Warszawie, Krakowie i Szczecinie.

Do przetargu stanęło też drugie konsorcjum złożone z partnerów Motorola Solutions: Nexrad Telecom i Aksel. Firmy MAXTO i IP Connect złożyły tańszą o ponad 4 miliony złotych ofertę. Wartość pierwszej fazy projektu to kwota ponad 16 mln złotych brutto. Dostarczony system musi umożliwiać rozbudowę o co najmniej 600 stacji bazowych i co najmniej 400 konsol dyspozytorskich na terenie Polski. CPI przewidziało też budżet dodatkowy w kwocie ponad 4 milionów złotych, który najprawdopodobniej posłuży do rozbudowy istniejącego systemu TETRA.

Nie jest tajemnicą, że obecna wyeksploatowana infrastruktura systemu Motorola Dimetra IP w wersji 3.8 zostanie zastąpiona przez najnowsze wydanie systemu TetraNode holenderskiej firmy Rohill, której wyłącznym partnerem w Polsce jest IP Connect.

Zwycięskie konsorcjum na realizację zamówienia będzie miało 196 dni od daty podpisania umowy.

Źródło: CPI

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń