Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze KGP ogłosiła przetarg na serwis policyjnej TETRY

KGP ogłosiła przetarg na serwis policyjnej TETRY

Komenda Główna Policji ogłosiła przetarg na „Świadczenie kompleksowych usług serwisu pogwarancyjnego lokalnych systemów TETRA użytkowanych przez Komendę Stołeczną Policji oraz komendy wojewódzkie Policji w Krakowie, Łodzi i Szczecinie”

Potencjalny oferent musi złożyć wadium w wysokości 100 tyś złotych. Ponadto trzeba wykazać się doświadczeniem w serwisowaniu infrastruktury systemów łączności radiowej o wartości co najmniej 500 000 złotych i nie chodzi tu wyłącznie o systemy TETRA.

Zamawiający przewidział drakońskie kary umowne dla wykonawcy w przypadku przekroczenia wymaganego czasu usunięcia Awarii Krytycznej w wysokości 10 000 zł za każdą rozpoczętą godzinę opóźnienia.

W zakres umowy oprócz usług pogwarancyjnych wchodzi również przegląd zerowy i parametryzacja całej infrastruktury TETRA we wszystkich wspomnianych lokalizacjach. Policja wyspecyfikowała uszkodzony sprzęt, który należy wymienić lub naprawić na początku umowy i są to m.in. dwa zasilacze Sterownika Centralnego (Zone Controller), transkoder, elementy siłowni 48 V oraz konsola dyspozytorska Elite wraz z akcesoriami.

Serwisem zostaną też objęte konwencjonalne przeminniki MTR 2000 oraz system radiolinii czy szkieletowa sieć teletransmisyjna oparta na platformie Tellabs Martis DXX (wykorzystywana w Komendzie Stołecznej Policji).

Oferty należy składać do 8 sierpnia 2011. Kryterium wyboru ofert w 100 % stanowi cena. Umowa zostanie zawarta na okres 12 miesięcy.

Szczegóły przetargu można znaleźć na stronie: http://przetargi.policja.pl/portal/zp/529/67393/121BLiI11MK.html

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń