Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze CPI unieważniło wybór oferenta w przetargu na modernizację policyjnej TETRY

CPI unieważniło wybór oferenta w przetargu na modernizację policyjnej TETRY

Wczoraj Centrum Projektów Informatycznych (CPI) zawiadomiło o unieważnieniu wyboru najkorzystniejszej oferty w przetargu na Integrację Środków Łączności, który został dokonany dnia 22 października 2014. Przypominamy, że wówczas wygrało konsorcjum firm MAXTO i IP Connect. Istotą projektu modernizacji jest wymiana obecnie eksploatowanej infrastruktury TETRA pracującej obecnie w Warszawie, Krakowie i Szczecinie.

Do przetargu stanęło też drugie konsorcjum złożone z partnerów Motorola Solutions: Nexrad Telecom i Aksel. Firmy MAXTO i IP Connect złożyły tańszą o ponad 4 miliony złotych ofertę. Wartość pierwszej fazy projektu to kwota ponad 16 mln złotych brutto.

Obecne unieważnienie jest efektem rozprawy w Krajowej Izbie Odwoławczej. Zamawiający będzie musiał ponownie dokonać oceny złożonych ofert w tym postępowaniu. Wedle naszej wiedzy żadna z ofert nie została wykluczona.

Źródło: www.cpi.gov.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń