Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze CPI ponownie wybrało ofertę na modernizację systemów Policji

CPI ponownie wybrało ofertę na modernizację systemów Policji

Po tym jak Centrum Projektów Informatycznych zawiadomiło o unieważnieniu wyboru najkorzystniejszej oferty w przetargu na modernizację systemów TETRA dla Policji, dziś dowiedzieliśmy się że dokonano ponownej oceny i wyboru oferty. Tak samo jak za pierwszym razem maksymalną ilość punktów (100) otrzymało konsorcjum firm MAXTO i IP Connect.

Wcześniejsze unieważnienie było efektem orzeczenia KIO które nakazała anulowanie wyboru oferenta i ponownie rozpatrzenie złożonych ofert. Wszystko wskazuje więc na to, że umowa na realizację tego projektu zostanie podpisana o ile nie pojawią się dalsze protesty w postępowaniu. Zadaniem zwycięskiego tandemu firm będzie wymiana całej infrastruktury systemów TETRA pracujących obecnie w Warszawie, Krakowie i Szczecinie. Obecny system Motorola Dimetra IP w wersji 3.8 zostanie najprawdopodobniej zastąpiona przez najnowsze wydanie systemu TetraNode holenderskiej firmy Rohill, której wyłącznym partnerem w Polsce jest IP Connect.

Źródło: CPI

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń