Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Malezyjskie lotniska uzyskają łączność TETRA

Malezyjskie lotniska uzyskają łączność TETRA

W czerwcu 2012 roku firmy 3T Communications AG i Sepura we współpracy z głównym wykonawcą, firmą Comintel Sdn Bhd, otrzymały kontrakt na dostarczenie kompletnego systemu TETRA pokrywającego zasięgiem cztery międzynarodowe porty lotnicze w Malezji: Kuala Lumpur, Penang, Kuching i Kota Kinabalu.

Doświadczenie firm Sepura i 3T pozwalające dostarczyć rozwiązanie łączności o znaczeniu krytycznym typu end-to-end jest głównym czynnikiem, dla którego sfinalizowano ten projekt wraz z przedsiębiorstwem MAHB (Malaysian Airports Holdings Berhad). Uzasadnienia to także przejęcie 3T przez firmę Sepura, które ogłoszono 16 maja 2012 roku.

Comintel, specjalista w branży IT oraz integrator systemów telekomunikacyjnych, wdroży rozwiązanie składające się z jednego systemu eXTRAS TETRA firmy 3T w każdej lokalizacji oraz w sumie 1000 wiodących na rynku terminali radiowych firmy Sepura z wbudowanym odbiornikiem GPS. Połączenie infrastruktury 3T z wysokowydajnymi ręcznymi terminalami STP8000 oraz radiotelefonami SRG3900 zagwarantuje spójność oraz wysoką wierność transmisji głosu i danych w stawiającym wysokie wymagania środowisku. Ponadto możliwość centralnego zarządzania zasobami lotniska przyczyni się do zwiększenia efektywności jego pracy.

Dato’ Abd Hamid Mohd Ali, dyrektor ds. operacyjnych MAHB, powiedział: „Jesteśmy naprawdę pod wrażeniem wiedzy technicznej i doświadczenia wszystkich przedsiębiorstw zaangażowanych w ten projekt. Jesteśmy pewni, że począwszy od koncepcji, instalacji i odbioru do wsparcia i rozszerzenia, rozwiązanie to będzie dostarczać nam dokładnie to, czego wymagamy i pozwoli nam skupić się na wykonywaniu naszych czynności związanych z pracą lotniska z całkowitym spokojem umysłu.”

„Porty lotnicze to zatłoczone i ruchliwe środowiska, wystawiające systemy łączności na jedne z najcięższych testów, jeśli chodzi o radzenie sobie z szumami i złożonością zapewniania zasięgu radiowego zarówno w zamkniętych, jak i na otwartych przestrzeniach. Wierzymy, że po wdrożeniu, nowy system pomoże MAHB jeszcze bardziej poprawić obsługę klientów, jak i również zwiększyć bezpieczeństwo całej załogi,” skomentował Lim Keng Hockat, dyrektor generalny Comintel Sdn Bhd.

Poza krytycznymi czynnościami związanymi z lotnictwem, system MAHB będzie także wykorzystywany przy świadczeniu wielu innych usług.

Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

 

Źródło: sepura.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?
Pytania? Zadzwoń