Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Łączność TETRA w największej europejskiej papierni

Łączność TETRA w największej europejskiej papierni

Założone w Irlandii przedsiębiorstwo Smurfit Kappa jest jednym z głównych producentów opakowań papierowych na świecie, a jego fabryka w szwedzkiej miejscowości Piteå to największa w Europie papiernia. W zakładzie tym z naturalnych włókien drzewnych są wytwarzane wysokiej jakości kartony i inne opakowania papierowe.

Dzięki nowemu systemowi łączności opartemu o architekturę TETRA firmy Motorola Solutions, praca w szwedzkiej papierni jest teraz znacznie bezpieczniejsza.

Zarząd fabryki zawarł z firmą Celab Communications pięcioletnią umowę z możliwością przedłużenia na wynajem łączności radiowej TETRA. Firma Celab dostarczyła około 100 ręcznych i przewoźnych radiotelefonów TETRA oraz zapewniła dwie, gwarantujące redundancję, stacje bazowe. Technologia TETRA oferuje wysoką pojemność, sprawną komunikację i szereg istotnych dla bezpieczeństwa pracy funkcji takich, jak wywołania alarmowe, powiadomienia tekstowe oraz wywołania priorytetowe.

Źródło, fot.: celab.se

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń