Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Konferencja SNUC 2015 firmy Airbus Defence and Space

Konferencja SNUC 2015 firmy Airbus Defence and Space

W dniach 4–5 marca w Cannes miała miejsce 24. edycja międzynarodowej konferencji dla użytkowników i operatorów bezpiecznych sieci radiowych firmy Airbus Defence and Space — SNUC (Secure communications Network operators and Users Conference).

Od pierwszej edycji, która odbyła się w 1994 roku, SNUC obejmuje konferencję, różnego rodzaju warsztaty i wystawę, na której można obejrzeć najnowsze innowacyjne projekty i oferty około 15 producentów. W tym roku do Cannes przybyło około 250 uczestników z 28 krajów świata, głównie kadra kierownicza agencji bezpieczeństwa publicznego, lecz również przedstawiciele organizacji użytkowników, partnerzy i potencjalni klienci. Wymieniali się oni informacjami na temat najlepszych praktyk w zapewnianiu bezpieczeństwa swoich przedsięwzięć o krytycznym znaczeniu i dyskutowali na temat nowych sposobach zaspokajania rosnących potrzeb w dziedzinie komunikacji oraz o ewolucji rynku.

Nicole Lecca, szefowa działu bezpiecznej łączności naziemnej w firmie Airbus Defence and Space, podkreśliła rangę tego spotkania klientów Airbus Defence and Space.

“W tym roku konferencja SNUC jest dla nas szczególnie istotna. W kontekście planowanej sprzedaży naszego działu radiokomunikacji profesjonalnej pragnęliśmy zasygnalizować naszym klientom z całego świata, że są dla nas ważni i że nadal będziemy prowadzić dotychczasową działalność w profesjonalny sposób, niezależnie od zmiany właściciela”, powiedziała.

“Pomysł tego forum użytkowników narodził się w 1994 roku, a jego celem było umożliwienie budowania relacji i tworzenie atmosfery zaufania dla owocnego partnerstwa z naszymi klientami. W konferencji SNUC chodzi o wysłuchiwanie naszych klientów w celu zrozumienia, co możemy dla nich zrobić. Chodzi o współdziałanie, dyskutowanie o tym, co naprawdę ma znaczenie dla społeczności i ustalanie kierunku dla przyszłości”.

W trakcie sesji plenarnych użytkownicy sieci łączności o znaczeniu krytycznym relacjonowali aktualne i planowane postępy w rozwoju tychże sieci oraz zapoznawali słuchaczy ze specyfiką zarządzania nimi. Prelegenci występujący w drugim dniu konferencji przedstawicieli natomiast, jak obecne sieci i usługi łączności ewoluują w celu zaspokojenia przyszłych komunikacyjnych potrzeb organizacji bezpieczeństwa publicznego. Formuła otwartego forum dyskusji zachęcała przedstawicieli firmy Airbus Defence and Space oraz delegatów do dzielenia się swoimi doświadczeniami i poglądami w kwestii tych przyszłych potrzeb. Również podczas interaktywnych warsztatów uczestnicy prezentowali swoje wizje strategii i rozwoju produktów, wspierając tym samym innowacje.

Źródło i fot.: airbusdefenceandspace.com

O Airbus Defence and Space
Airbus Defence and Space logoAirbus Defence and Space to dział Grupy Airbus utworzony przez połączenie firm Cassidian, Astrium i Airbus Military. Jest największym w Europie przedsiębiorstwem zajmującym się obroną i przemysłem kosmicznym, drugim największym na świecie w przemyśle kosmicznym i znajduje się w czołowej dziesiątce firm w światowym przemyśle obronnym. Zatrudnia około 40 tysięcy pracowników, którzy wypracowują roczne przychody w wysokości około 14 mld euro.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń