Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Konferencja SNUC 2015 firmy Airbus Defence and Space

Konferencja SNUC 2015 firmy Airbus Defence and Space

W dniach 4–5 marca w Cannes miała miejsce 24. edycja międzynarodowej konferencji dla użytkowników i operatorów bezpiecznych sieci radiowych firmy Airbus Defence and Space — SNUC (Secure communications Network operators and Users Conference).

Od pierwszej edycji, która odbyła się w 1994 roku, SNUC obejmuje konferencję, różnego rodzaju warsztaty i wystawę, na której można obejrzeć najnowsze innowacyjne projekty i oferty około 15 producentów. W tym roku do Cannes przybyło około 250 uczestników z 28 krajów świata, głównie kadra kierownicza agencji bezpieczeństwa publicznego, lecz również przedstawiciele organizacji użytkowników, partnerzy i potencjalni klienci. Wymieniali się oni informacjami na temat najlepszych praktyk w zapewnianiu bezpieczeństwa swoich przedsięwzięć o krytycznym znaczeniu i dyskutowali na temat nowych sposobach zaspokajania rosnących potrzeb w dziedzinie komunikacji oraz o ewolucji rynku.

Nicole Lecca, szefowa działu bezpiecznej łączności naziemnej w firmie Airbus Defence and Space, podkreśliła rangę tego spotkania klientów Airbus Defence and Space.

“W tym roku konferencja SNUC jest dla nas szczególnie istotna. W kontekście planowanej sprzedaży naszego działu radiokomunikacji profesjonalnej pragnęliśmy zasygnalizować naszym klientom z całego świata, że są dla nas ważni i że nadal będziemy prowadzić dotychczasową działalność w profesjonalny sposób, niezależnie od zmiany właściciela”, powiedziała.

“Pomysł tego forum użytkowników narodził się w 1994 roku, a jego celem było umożliwienie budowania relacji i tworzenie atmosfery zaufania dla owocnego partnerstwa z naszymi klientami. W konferencji SNUC chodzi o wysłuchiwanie naszych klientów w celu zrozumienia, co możemy dla nich zrobić. Chodzi o współdziałanie, dyskutowanie o tym, co naprawdę ma znaczenie dla społeczności i ustalanie kierunku dla przyszłości”.

W trakcie sesji plenarnych użytkownicy sieci łączności o znaczeniu krytycznym relacjonowali aktualne i planowane postępy w rozwoju tychże sieci oraz zapoznawali słuchaczy ze specyfiką zarządzania nimi. Prelegenci występujący w drugim dniu konferencji przedstawicieli natomiast, jak obecne sieci i usługi łączności ewoluują w celu zaspokojenia przyszłych komunikacyjnych potrzeb organizacji bezpieczeństwa publicznego. Formuła otwartego forum dyskusji zachęcała przedstawicieli firmy Airbus Defence and Space oraz delegatów do dzielenia się swoimi doświadczeniami i poglądami w kwestii tych przyszłych potrzeb. Również podczas interaktywnych warsztatów uczestnicy prezentowali swoje wizje strategii i rozwoju produktów, wspierając tym samym innowacje.

Źródło i fot.: airbusdefenceandspace.com

O Airbus Defence and Space
Airbus Defence and Space logoAirbus Defence and Space to dział Grupy Airbus utworzony przez połączenie firm Cassidian, Astrium i Airbus Military. Jest największym w Europie przedsiębiorstwem zajmującym się obroną i przemysłem kosmicznym, drugim największym na świecie w przemyśle kosmicznym i znajduje się w czołowej dziesiątce firm w światowym przemyśle obronnym. Zatrudnia około 40 tysięcy pracowników, którzy wypracowują roczne przychody w wysokości około 14 mld euro.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń