Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Jens Thostrup nowym szefem ds. terminali i sprzedaży pośredniej w Airbus Defence...

Jens Thostrup nowym szefem ds. terminali i sprzedaży pośredniej w Airbus Defence and Space

Jens Thostrup dołączył do działu Secure Land Communications firmy Airbus Defence and Space jako szef ds. terminali i sprzedaży pośredniej. Zastąpił na tym stanowisku Pierre’a Lopeza, który odszedł z firmy.

53-letni Duńczyk ma ponad 25 lat doświadczenia w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej, jak i również w rozwijaniu nowych obszarów działalności dużych firm oraz prowadzeniu małych i średnich przedsiębiorstw. W branży prywatnej radiokomunikacji ruchomej (PMR) jest aktywny od 2003 roku, kiedy rozpoczął pracę dla firmy Sepura. Zajmował się tam opracowywaniem strategii cyfryzacji systemów łączności oraz prowadzeniem odnoszących sukcesy przedsięwzięć biznesowych. Miał swój udział w sprzedaży ponad miliona radiotelefonów TETRA.

W Airbus Defence and Space Jens Thostrup skupi się na portfolio terminali Tetrapol, TETRA oraz LTE, aby zaspokoić wciąż rosnące potrzeby użytkowników łączności profesjonalnej. To pozwoli mu jeszcze bardziej umocnić silną pozycję firmy Airbus Defence and Space w obszarze terminali, w oparciu o ogólnoświatową sieć wysoce wyspecjalizowanych dystrybutorów VAR (Value-Added Resellers).


„Jestem zaszczycony dołączeniem do działu Secure Land Communications firmy Airbus Defence and Space w tak ekscytującym dla branży czasie. Przedsiębiorstwo ma już solidne, uznane produkty i partnerów, lecz wspólnie z krajowymi partnerami będziemy czynić starania w kierunku dalszego wzbogacania naszej oferty i umacniania relacji z klientami”, powiedział Jens Thostrup.

Nicole Lecca, szef działu Secure Land Communications, skomentował: „Mając tak długoletnie doświadczenie w działalności biznesowej w zakresie terminali, Jens rzetelnie zajmie się portfolio naszych produktów, dbając w szczególności o satysfakcję klientów. Jestem zaszczycony, że Jens dołącza do SLC w takim momencie, ponieważ będzie on w stanie wzmocnić pozycję biznesową, którą jego poprzednik Pierre Lopez wypracował w ostatnich latach”.

Źródło: airbusdefenceandspace.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

RadioPartners z kontraktem na serwis policyjnego systemu TETRA w Łodzi

Firma RadioPartners będzie serwisować system radiowy TETRA należący do łódzkiej Policji.

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową
Pytania? Zadzwoń