Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Jedna oferta na rozbudowę TETRY w Tauron Dystrybucja S.A.

Jedna oferta na rozbudowę TETRY w Tauron Dystrybucja S.A.

Od gliwickiego oddziału spółki Tauron Dystrybucja otrzymaliśmy wykaz ofert złożonych w przetargu na rozbudowę jej systemu łączności TETRA o lokalizacje na terenie oddziału w Bielsku-Białej. Złożona została tylko jedna oferta, przez warszawską firmę IT Partners Telco Sp. z o.o., która w zeszłym roku rozbudowała system TETRA w będzińskim oddziale Tauron Dystrybucja S.A.

Dla przypomnienia, rozbudowa systemu TETRA wykorzystywanego przez Tauron Dystrybucja S.A. w Gliwicach obejmuje dostawę i instalację:

  • 21 nowych stacji bazowych TETRA wraz z siłownią telekomunikacyjną (z bateriami),
  • 45 radiotelefonów przenośnych,
  • 220 radiotelefonów stacjonarnych,
  • 450 radiotelefonów przewoźnych,
  • 350 radiomodemów współpracujących ze sterownikami ELKOMTECH systemu WindEx,
  • 10 konsol dyspozytorskich.

System TETRA zastąpi obecnie wykorzystywany na terenie bielskiego oddziału Taurona analogowy system trankingowy DIGICOM 7. Nowe stacje bazowe zostaną włączone do istniejących już central systemu TETRA w Gliwicach i Rybniku.

Wartość oferty złożonej przez IT Partners Telco Sp. z o.o. to 20 647 338,65 zł brutto, a więc nie zmieściła się ona w założonym przez zamawiającego budżecie, wynoszącym 18 689 850,00 zł. Mimo tego, oferta została zaakceptowana przez zamawiającego i powiadomiono o jej wyborze. Termin dostawy urządzeń zadeklarowany przez IT Partners Telco to 16 tygodni, a okres gwarancji – 60 miesięcy.

Źródło: Tauron Dystrybucja S.A. w Gliwicach

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.
Pytania? Zadzwoń