Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze innogy Stoen buduje system radiowy TETRA w Warszawie

innogy Stoen buduje system radiowy TETRA w Warszawie

innogy Stoen Operator zaprasza do wzięcia udziału w przetargu na „Budowę cyfrowego systemu radiokomunikacyjnego w standardzie TETRA”. Projekt został podzielony na dwa etapy: I etap do 15.12.2019 r i II etap do 30.06.2020 r. Budowany system trankingowy będzie się składał z dwóch stacji bazowych które będą rozlokowane na terenie miasta stołecznego Warszawy. Stacje bazowe będą połączone siecią LAN Zamawiającego. System musi współpracować z 10 konsolami dyspozytorskimi firmy Unify. System musi współpracować z centralą VoIP. Systemy antenowe zostaną dostarczone przez Zamawiającego.

Zakres inwestycji obejmuje:
1. Dostarczenie co najmniej dwóch stacji bazowych;
2. Wdrożenie i skonfigurowanie dostarczonego systemu;
3. Zamontowanie i uruchomienie zamówionych terminali przewoźnych na pojazdach wskazanych przez zamawiającego;
4. Integrację systemu TETRA, tego samego producenta co oferowany, z konsolami UNIFY;
5. Przeprowadzenie niezbędnych szkoleń.

W każdej z dwóch lokalizacji należy wykonać zasilanie awaryjne dla stacji bazowych. Minimalna pojemność akumulatorów to 200Ah przy napięciu wyjściowym 48[V]. Stacje bazowe systemu muszą mieć możliwość pełnej integracji ze sterownikami wykorzystywanymi w systemie TETRA firmy Energa Operator oraz Tauron. Po podłączeniu stacji bazowych do systemu firmy Energa lub Tauron stacje powinny mieć możliwość realizacji wszystkich funkcji dostępnych w tym systemie. Okres gwarancji producenta systemu: 5 lat od daty podpisania protokołu odbioru końcowego wszystkich elementów systemu.

O udzielenie zamówienia ubiegać się mogą Oferenci, którzy w ostatnich 5 latach zrealizowali dostawy wraz z wdrożeniem systemu standardu TETRA dla klienta sektora energetycznego, o wartości nie mniejszej niż 1 000 000,00 złotych netto.

Zgłoszenie chęci wzięcia udziału należy składać do dnia 20 września br, godzina 12:00 za pośrednictwem portalu aukcyjnego. Kolejnym etapem postępowania będzie aukcja elektroniczna. O wyborze oferenta w 70% zdecyduje cena, 20% ocena techniczna zaproponowanego rozwiązania oraz doświadczenie 10%.

Źródło i fot: https://www.innogy.pl/pl/dla-dostawcow/przetargi/aktualne#1333

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń