Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze innogy Stoen buduje system radiowy TETRA w Warszawie

innogy Stoen buduje system radiowy TETRA w Warszawie

innogy Stoen Operator zaprasza do wzięcia udziału w przetargu na „Budowę cyfrowego systemu radiokomunikacyjnego w standardzie TETRA”. Projekt został podzielony na dwa etapy: I etap do 15.12.2019 r i II etap do 30.06.2020 r. Budowany system trankingowy będzie się składał z dwóch stacji bazowych które będą rozlokowane na terenie miasta stołecznego Warszawy. Stacje bazowe będą połączone siecią LAN Zamawiającego. System musi współpracować z 10 konsolami dyspozytorskimi firmy Unify. System musi współpracować z centralą VoIP. Systemy antenowe zostaną dostarczone przez Zamawiającego.

Zakres inwestycji obejmuje:
1. Dostarczenie co najmniej dwóch stacji bazowych;
2. Wdrożenie i skonfigurowanie dostarczonego systemu;
3. Zamontowanie i uruchomienie zamówionych terminali przewoźnych na pojazdach wskazanych przez zamawiającego;
4. Integrację systemu TETRA, tego samego producenta co oferowany, z konsolami UNIFY;
5. Przeprowadzenie niezbędnych szkoleń.

W każdej z dwóch lokalizacji należy wykonać zasilanie awaryjne dla stacji bazowych. Minimalna pojemność akumulatorów to 200Ah przy napięciu wyjściowym 48[V]. Stacje bazowe systemu muszą mieć możliwość pełnej integracji ze sterownikami wykorzystywanymi w systemie TETRA firmy Energa Operator oraz Tauron. Po podłączeniu stacji bazowych do systemu firmy Energa lub Tauron stacje powinny mieć możliwość realizacji wszystkich funkcji dostępnych w tym systemie. Okres gwarancji producenta systemu: 5 lat od daty podpisania protokołu odbioru końcowego wszystkich elementów systemu.

O udzielenie zamówienia ubiegać się mogą Oferenci, którzy w ostatnich 5 latach zrealizowali dostawy wraz z wdrożeniem systemu standardu TETRA dla klienta sektora energetycznego, o wartości nie mniejszej niż 1 000 000,00 złotych netto.

Zgłoszenie chęci wzięcia udziału należy składać do dnia 20 września br, godzina 12:00 za pośrednictwem portalu aukcyjnego. Kolejnym etapem postępowania będzie aukcja elektroniczna. O wyborze oferenta w 70% zdecyduje cena, 20% ocena techniczna zaproponowanego rozwiązania oraz doświadczenie 10%.

Źródło i fot: https://www.innogy.pl/pl/dla-dostawcow/przetargi/aktualne#1333

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń